(067) 374-71-86

Ґрунтовка «Вiostop»

В наявності

5/5Ефективний засіб для профілактики і знищення цвілі, грибків і водоростей на уражених поверхнях: бетонних, цегляних, оштукатурених і т.д. Містить спеціальні добавки для знищення мікрофлори. Розчин має глибокопроникаючою здатністю і надовго захищає поверхню від цвілі, грибка і водоростей. Застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Умови при обробці

Оброблювана поверхня повинна бути очищеною від забруднень. Слабо зв'язаної з підставою поверхню очистити до міцного підстави.

Підготовка поверхні

Оброблювана поверхня повинна бути очищеною від забруднень. Слабо зв'язаної з підставою поверхню очистити до міцного підстави. Розчин має глибокопроникаючою здатністю і надовго захищає поверхню від цвілі, грибка і водоростей. Містить спеціальні добавки для знищення мікрофлори.

Порядок проведення робіт

Засіб готовий до застосування. Розчин рівномірно нанести на уражену поверхню, через 12-24 години після нанесення, мертві мікроорганізми видалити шпателем або жорсткою щіткою. Подальшу обробку поверхні, ґрунтування та фарбування рекомендується проводити продуктами ТМ «front». Робочі інструменти після закінчення робіт промити водою.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Розчин наносити на поверхню за допомогою розпилювача. Не змішувати з лакофарбовими матеріалами.

Заходи безпеки

Працювати в рукавичках. Використовувати захисні окуляри, респіратор. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Попередження. Тару після використання фунгіцидних матеріалів забороняється застосовувати для зберігання харчових продуктів або питної води. Берегти від замерзання і потрапляння прямих сонячних променів.

Склад
Вода, органічні біоциди.
Витрата на 1 шар
100-150 г / м² (в залежності від типу поверхні та методу нанесення).
Розріджувач
Вода.
Спосіб нанесення
Грунтовку наносити на поверхню за допомогою розпилювача.
Час висихання
(20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 4-12 годин.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 12 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Тара
0,5; 1; 2; 5 л

5/5

Евгений20.11.2020

Очень помогло избавится от плесени в ванной. Обязательно разбирайте потолок чтоб вывести (у меня гипсокартон был). Обрабатывайте все и счищайте, потом обрабатывайте еще раз. Боролся с плесенью год, перепробовал все что было доступно, плесень возвращалась. Этот биостоп реально помог.

Плюсы товара
Неожиданно хороший продукт для этой цены
Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

100% 1 отзыв
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов

Ґрунтовка «Вiostop»

Завантажити