Ґрунтовка Вiostop

В наявності

5/5
Площа покриття
до --- м2
Розрахувати витрату

від 57 грн.

Ефективний засіб для профілактики та знищення цвілі, грибів, водоростей, лишайників і мікроорганізмів на уражених поверхнях: бетонних, цегляних, оштукатурених та інших. Містить спеціальні добавки для знищення мікрофлори. Розчин має глибокопроникаючу здатність. Застосовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Зручний в нанесенні.

Підготовка поверхні

Слабозв’язану з основою поверхню слід очистити до міцної основи. Порядок проведення робіт: обов’язково використовувати захисні рукавички і засоби захисту для обличчя та очей. Готовий до використання. Розчин слід рівномірно нанести на уражену поверхню, через 12-24 години після нанесення, мертві мікроорганізми видалити шпателем або жорсткою щіткою. У випадку сильного заростання пліснявою або водоростями обробку слід повторити 2-3 рази. Подальше ґрунтування та фарбування рекомендується робити продуктами ТМ «FRONT». Робочі інструменти після завершення робіт вимити водою. Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення: розчин наносити на поверхню за допомогою розпилювача, пензля або губки. Не змішувати з лакофарбовими матеріалами!

Технічні характеристики:

Склад: вода, органічні біоциди.
Витрата: до 10 м²/кг (в залежності від типу поверхні та методу нанесення)
Час висихання (20±2°С), відносній вологості 65%: 4-12 годин
Упаковка: 0,5; 1; 5 кг.

Зберігання

В герметичній тарі виробника при температурі від +5°С до +30°С. Термін придатності 24 місяці при дотриманні умов зберігання і транспортування.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Не ковтати! У разі проковтування звернутись до лікаря. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не виливати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Захищати від морозу і прямих сонячних променів.

ДОТРИМУВАТИСЬ ІНСТРУКЦІЇ!

Спосіб нанесення
Грунтовку наносити на поверхню за допомогою розпилювача.
Розріджувач
Вода.
Склад
Вода, органічні біоциди.
Витрата на 1 шар
10 м²/кг (в залежності від типу поверхні та методу нанесення).
Час висихання
(20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 4-12 годин.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Термін зберігання 24 місяця при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Упаковка
0,5; 1; 5 л

5/5

Евгений20.11.2020

Очень помогло избавится от плесени в ванной. Обязательно разбирайте потолок чтоб вывести (у меня гипсокартон был). Обрабатывайте все и счищайте, потом обрабатывайте еще раз. Боролся с плесенью год, перепробовал все что было доступно, плесень возвращалась. Этот биостоп реально помог.

Плюсы товара
Неожиданно хороший продукт для этой цены
Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

100% 1 отзыв
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
Розрахунок витрати фарби
Висота, м
Довжина, м
Площа
x
=
м2
Слабо всмок-ча поверхня
1кг = 10м2
Сильно всмок-ча поверхня
1кг = 8м2
Кількість шарів
Витрата:
Слабо всмок-ча поверхня
0 кг
Сильно всмок-ча поверхня
0 кг