Мастіка гідроизоляційна «Гідростоп»

В наявності

Площа покриття
до --- м2
Розрахувати витрату

від 138 грн.

Готова до використання однокомпонентна мастика, призначена для гідроізоляції стін та підлог всередині приміщень з підвищеною вологістю (ванні кімнати, душові, санвузли, кухні) перед облицюванням плиткою, а також в якості гідроізоляційного шару у системах підлог з підігрівом. Має відмінне зчеплення з поверхнею.

Умови при обробці

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні від +10˚С до +25˚С.

Підготовка поверхні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «Front».

Порядок проведення робіт

Поверхня має бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. Нерiвності або тріщини слід вирiвняти ремонтною сумiшшю стартової пiдготовки та однорiдно зашпатлювати шпатлiвкою ТМ «FRONT». За наявності цвілі поверхню слід обробити засобом Biostop ТМ «FRONT». Глянсову поверхню відшліфувати до матовості. Для змiцнення, вирiвнювання та зниження поглинальної здатностi поверхні необхiдно використовувати ґрунтовку глибокого проникнення ТМ «FRONT». Увага! Не допускається використання під постійною дією води, не підходить для басейнів.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Перед використанням перемішати. Матеріал наносять у 2 шари, товщина шару не повинна перевищувати 1,0-1,5 мм. Кожен шар наносити після повного висихання попереднього. Інструменти після завершення роботи вимити водою. Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення: наносити на поверхню шпателем або валиком рівномірним шаром. Облицювальні роботи необхідно починати не раніше, ніж через 24 години після повного висихання покриття.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Захищати від морозу і прямих сонячних променів.

Спосіб нанесення
Можна наносити на поверхню валиком або шпателем.
Склад
Водна дисперсія акрилового сополімеру, наповнювачі, добавки.
Колір
Білий.
Густина
Приблизно 1,2 г / см³.
Витрата на 1 шар
1 м² /кг (в залежності від типу поверхні та методу нанесення).
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 3 година.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Упаковка
1; 2,5; 6; 12 кг.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
Розрахунок витрати фарби
Висота, м
Довжина, м
Площа
x
=
м2
Слабо всмок-ча поверхня
1кг = 1м2
Сильно всмок-ча поверхня
1кг = 0.50м2
Кількість шарів
Витрата:
Слабо всмок-ча поверхня
0 кг
Сильно всмок-ча поверхня
0 кг