(067) 374-71-86

Наша продукція


Лакофарбові матеріали та будівельна хімія «FRONT»

Торгова марка «Front» це не тільки виробництво широкого спектру будівельної хімії для Південно-Східної України. Товари від бренду «Фронт» - це український виробник лакофарбових матеріалів, який за рахунок свого розташування в Харкові регулярно отримує і обробляє запити специфічних товарних груп сегменту ЛФМ від постійних і нових покупців.

У процесі розвитку компанії вдалося не тільки в рази збільшити обсяги виробленої продукції, а й значно розширити її асортимент і найголовніше: якість. На даний момент ми пропонуємо повний спектр оздоблювальних матеріалів на водно-дисперсійної основі для здійснення підготовчих і фінішних будівельно-оздоблювальних робіт на різних поверхнях в промисловому і цивільному будівництві (ПЦБ).

Найбільша різноманітність товарних одиниць представлено в групах фарб і декоративних матеріалів. Запозичені рішення у кращих бренд-виробників Європи в поєднанні з власними розробками технологів лабораторії Front Factory Lab, велика кількість рецептур і технологічних особливостей наших екологічних покриттів дивують професіоналів і новачків будівельної сфери.

Наша продукція орієнтована на широке коло споживачів. Наше виробництво готове забезпечити необхідною кількістю великого забудовника з системно-масштабним використанням матеріалу, і не обділити увагою роздрібного покупця з невеликою потребою в кілограмової тарі ґрунтовки, лаку або клею. Варіативність обсягів тари для рітейл-сегменту (від 900 грам до 40 кілограм і навіть більше) для всієї нашої продукції підійде як для великих, так і для маленьких цілей.

Для більш детального ознайомлення запрошуємо перейти в розділи з категоріями на сайті: акрилові фарби (водоемульсійні), декоративні матеріали і штукатурки, інтер'єрні та фасадні фарби, ґрунтовки, шпатлівки (шпаклівки), клеї (будівельно-монтажні клеї), лаки і пластифікатори.