(067) 374-71-86

Де придбати

Лакофарбові матеріали ТМ «FRONT» представляють собою рідкі композиційні водоемульсійні акрилові сполуки, які наносяться на різні поверхні для їх захисту від зовнішнього середовища з метою надання необхідних результатів за: кольором, рельєфом, текстурі та за фактурою. У процесі висихання, наші ЛФМ утворюють міцну плівку лакофарбове покриття, яке забезпечує захист від шкідників, ультрафіолетового випромінювання, температурних перепадів, проникнення вологи з метою забезпечення подальшого захисту від корозійних процесів, а також для додання поверхні декоративних якостей. Купити лакофарбові матеріали та будівельну хімію від виробника «FRONT» (ФРОНТ) можна в супермаркетах та будівельних магазинах Харкова та області.

Гіпермаркети
Мережа гіпермаркетів “Эпіцентр”
Мережа гіпермаркетів “Будмен”
Будівельні магазини
Магазин будівельних і оздоблювальних матеріалів “Строймаркет”
Магазин будівельних і оздоблювальних матеріалів “Атлант”
Магазин будівельних і оздоблювальних матеріалів “Будмаркет”
Магазин будівельних і оздоблювальних матеріалів “Стройпартнер”
Стати партнером
  • Ставайте нашим партнером вже сьогодні! компанія «ФРОНТ» відкрита до діалогу і подальшої співпраці у спільній реалізації продукції торгової марки «FRONT». Ми підготували для вас спеціальні та взаємовигідні умови по розміщенню і поданням наших товарів на вашій торговій точці. Дізнайтеся більше інформації, для цього натисніть «Стати партнером» та заповніть спеціальну форму.
  • Телефон для довідок: +38 (097) 923-96-63
Інтернет-магазини
Інтернет-магазин будівельних матеріалів “Куб”
Інтернет-магазин будівельних матеріалів “Атлант”
Інтернет-магазин будівельних матеріалів “Стройпартнер”
Інтернет-магазин будівельних матеріалів “Bazar”
Добавити сайт
  • Ви можете додати свій інтернет-магазин в цей розділ, для цього натисніть «Добавити сайт» та заповніть спеціальну форму.
  • Телефон для довідок: +38 (063) 213-32-33