(067) 374-71-86

Послуга колорування

Ділимося унікальною можливістю реалізації Вашої ідей – створенням кольорової палітри наших фарб. За колірним картками RAL, NCS або Monicolor, Ви можете обрати будь-який відтінок кольору для тонування або колорування продуктів з основних категорій лакофарбових матеріалів ТМ «FRONT». Завдяки даним колірним картам підбирається потрібний колір, що згодом призводить до можливості отримати сотні додаткових відтінків.

Послуга колорування включає в себе змішування матеріалу з кольоровими компонентами, а також професійний підбір пігментів найбільш відповідних під хімічний склад обраної Вами фарби, лаку або штукатурки. Визначаючи унікальний колір майбутнього покриття, Ви стаєте учасником виробництва «Фронт».

Звернувшись до колорувальної студії Ви отримаєте кращих помічників і консультантів у виборі відтінку з більш ніж 7000 різновидів. Крім того, наші фахівці вміють вирішувати проблему дублювання кольору, який було використано раніше або дуже давно. Після звернення до фахівців по колоруванню, Ви більше не будете переживати про те, як потрапити в потрібний тон, повторивши колір пофарбованих стін або фасаду після перепланування або ремонту, а також чим зафарбувати скол на пофарбованої поверхні.

Після визначення потрібного кольору, наші колорувальники розраховують формулу співвідношення обсягу матеріалу з колорантів. Змішування і доведення консистенції до однорідності та потрібного відтінку проводиться на сучасному професійному обладнанні. Всі процеси створення Вашого унікального кольору можна спостерігати вживу. Вважаємо, що кожен наш клієнт гідний бути учасником створення своєї унікальної фарби і завжди готові в цьому допомогти.