(067) 374-71-86

Послуга колорування

Ділимося унікальною можливістю реалізації ідей кожного клієнта створенням кольорової палітри наших фарб. За колірним картками RAL, NCS або Monicolor, Ви можете вибрати будь-який відтінок кольору для його тонування або колорування, вибравши продукт з основних категорій лакофарбових матеріалів ТМ «FRONT». Завдяки даним колірним картам, вибирається або підбирається потрібний колір, що згодом призводить до можливості отримати сотні додаткових відтінків.

Послуга колорування включає в себе не тільки змішування матеріалу з кольоровими компонентами, але і професійний підбір пігментів найбільш відповідних під хімічний склад обраної Вами фарби, лаку або штукатурки. Визначаючи унікальний колір майбутнього покриття, Ви стаєте учасником виробництва «Фронт».

Звернувшись до колоровочної студії Ви отримаєте кращих помічників і консультантів у виборі відтінку з більш ніж 7000 різновидів. Крім того, наші фахівці вміють вирішувати проблему дублювання кольору, які були використаний раніше або дуже давно. Після звернення до фахівців по колоруванні, Ви більше не будете переживати про те, як потрапити в колірний тон, повторивши колір пофарбованих стін або фасаду після перепланування або ремонту, а також чим зафарбувати скол на пофарбованої поверхні.

Після визначення потрібного кольору, наші колірувальники розраховують формулу співвідношення обсягу матеріалу з колорантів. Змішування і доведення консистенції до однорідності та потрібного відтінку проводиться на сучасному професійному обладнанні. Всі процеси створення Вашого унікального кольору можна спостерігати вживу. Вважаємо, що кожен наш клієнт гідний бути учасником створення своєї унікальної фарби і завжди готові в цьому допомогти.