(067) 374-71-86

Про нас

Дозвольте представитися, ми національний виробник лакофарбових матеріалів «FRONT».

20 років продукція «ФРОНТ» підкорює український ринок будівництва і дизайну. За цей час ми встигли вирости до великого виробничого комплексу, домоглися статусу надійного партнера великих організацій і зайняли місце в серцях майстрів.

Наша команда нестомно стоїть на фронті змін та розвитку. Щоденною працею намагаємося привнести кращі досягнення з індустрії лакофарбового виробництва в життя українського споживача.

Акредитована лабораторія FRONT Factory Lab стоїть на сторожі технологічного контролю якості та безпеки продукції, що випускається, будучи при цьому гарантом нашої репутації. Сертифікована українським законодавством і міжнародними стандартами контролю якості, наша лабораторія стверджує проби всієї продукції, що надходить у продаж.

Ми виготовляємо лакофарбові матеріали в сегменти промислового та цивільного будівництва та проводимо технологічний контроль з супроводом продукції до кінцевого споживача. Наші фахівці готові проконсультувати з приводу будь-яких питань по товарній групі «ФРОНТ»: особисто в найбільш великих торгових точках, онлайн або з виїздом на об'єкт при необхідності.

Однією з відмінних особливостей латексних фарб, а також всієї продукції, виробленої під торговою маркою «FRONT», є екологічність, так як саме такі фарби позбавлені неприємного запаху, без шкідливих речовин, а після нанесення на тверді поверхні утворюють еластичну плівку, що дозволяє покриттю «дихати».

Ваша довіра та безперервна праця команди технологів над рецептурами, дозволили скласти гідну конкуренцію імпортним зразкам лакофарбової індустрії. Стараємося тримати руку на пульсі сфер застосування наших товарів, які стрімко розвиваються. Ми постійно розширюємо асортимент та удосконалюємо якість складових компонентів продукції. І саме Ваша думка, відгук або доречне зауваження, роблять компанію «FRONT» тієї самою, до якої хочеться повертатися і з якою хочеться працювати.

У своїй корпоративній філософії ми підтримуємо сміливі рішення та новаторський підхід, що дозволяє виділитися серед конкурентів. Ми існуємо для Вас, для глобальних завдань та рішень; впевнені в собі та своїй продукції; рішучі та відкриті для нововведень; прагнемо стати технологічно-виробничим лідером; любимо та пам'ятаємо про навколишнє середовище.

Ми орієнтовані на взаємовигідне співробітництво та кінцевого споживача. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Ми завжди йдемо назустріч.

Вся наша продукція вироблена в Україні, вироблена Українцями і вироблена для Українців!