(067) 374-71-86

Про нас

Дозвольте представитися, ми національний виробник лакофарбових матеріалів «FRONT».

20 років продукція «ФРОНТ» підкорює український ринок будівництва і дизайну. За цей час ми встигли вирости до великого виробничого комплексу, домоглися статусу незамінного партнера безлічі великих організацій і зайняли місце в серцях окремих майстрів.

Наша команда невпинно стоїть на фронті змін та розвитку. Щоденною працею намагаємося привнести кращі досягнення з індустрії лакофарбового виробництва в життя українського споживача.

Акредитована лабораторія FRONT Factory Lab стоїть на сторожі технологічного контролю якості та безпеки продукції, що випускається, будучи при цьому гарантом нашої репутації. Сертифікована українським законодавством і озброєна міжнародними стандартами контролю якості, наша лабораторія стверджує проби всієї що надходить у продаж продукції.

Ми не тільки виготовляємо лакофарбові матеріали в сегмент промислового та цивільного будівництва, а й проводимо технологічний контроль з супроводом продукції до кінцевого споживача. Наші фахівці готові проконсультувати з приводу будь-яких питань про товарній групі «ФРОНТ»: особисто в найбільш великих торгових точках, онлайн або з виїздом на об'єкт при необхідності.

Однією з відмінною особливістю вододисперсійних фарб, а також всієї продукції, виробленої під торговою маркою «FRONT», є екологічність, так як саме такі фарби позбавлені неприємного запаху, не містять шкідливих речовин, а після нанесення на тверді поверхні утворюють еластичну плівку, що дозволяє покриттю «дихати».

Довіра наших покупців та безперервна робота команди технологів над рецептурами дозволили скласти гідну конкуренцію імпортним зразкам лакофарбової індустрії. Невгамовне прагнення тримати руку на пульсі стрімко розвиваються сфер застосування наших товарів - ми, постійно розширюємо асортимент та удосконалюємо якість складових компонентів продукції. І саме Ваша думка, відгук кожного з наших клієнтів роблять компанію «FRONT» тієї самої, до якої хочеться повертатися і з якою хочеться працювати.

У своїй корпоративній філософії ми підтримуємо нестандартні рішення та новаторський підхід, що дозволяє виділитися серед конкурентів. Ми існуємо для глобальних завдань та рішень; впевнені в собі та своїй продукції; рішучі та відкриті для нововведень; прагнемо стати технологічно-виробничим лідером; любимо та пам'ятаємо про навколишнє середовище.

Ми орієнтовані на взаємовигідне співробітництво та кінцевого споживача. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Ми завжди йдемо на зустріч.