(067) 374-71-86

Ґрунтовка «Бетоноконтакт»

В наявності

5/5Грунтовка «Бетоноконтакт» призначена для створення шорсткої поверхні і збільшення зчеплення між покриттям і підставою. Застосовується для підготовки щільних, гладких, слабо всмоктуючих і не всмоктують вологу поверхонь (монолітних і збірних залізобетонних конструкцій, цементних штукатурок, пінополістирольних плит, гіпсокартонних основ, ДСП, керамічної плитки).

Умови при обробці

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні від +10˚С до +25˚С.

Підготовка поверхні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «Front».

Порядок проведення робіт

Перед застосуванням необхідно ретельно перемішати. Грунтовку, при необхідності, можна розбавити водою не більше 5% від її маси. Інструменти після завершення роботи вимити водою.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Грунтовку можна наносити пензликом, валиком або щіткою. Свіжі основи з полімерцементних, цементно-вапняних, гіпсових штукатурок, а також бетону перед початком робіт необхідно витримувати 28 діб. Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні від +10˚С до +25˚С.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Берегти від замерзання і потрапляння прямих сонячних променів.

Склад
Пігменти, кварцові наповнювачі, водна дисперсія акрилового сополімеру, добавки.
Витрата на 1 шар
300-600 г / м² (в залежності від типу поверхні та методу нанесення).
Щільність
Приблизно 1,35 г / см³.
Розріджувач
Вода.
Спосіб нанесення
Грунтовку можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем.
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 1 година. Експлуатаційні властивості покриття набуває через 28 діб після нанесення.
Колір
Рожевий.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Тара
1,5; 3; 7; 12 кг.

5/5

Дмитрий20.11.2020

Брали чтоб покрасить старые ПВХ панели. Краска по бетоноконтакту лягла идеально. Не пришлось демонтировать стену.

Плюсы товара
Не ожидал что ляжет на пластик
Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

100% 1 отзыв
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов

Ґрунтовка «Бетоноконтакт»

Завантажити