(067) 374-71-86

Фарба «Матлатекс»

В наявності

5/5
Послуга колоруванняФарба матова інтер'єрна Матлатекс для внутрішніх робіт призначена для приміщень з підвищеним експлуатаційним навантаженням. Утворює міцне, стійке до стирання, з високою покривністю покриття на стінах і стелях. Застосовується для фарбування скло-волоконних, грубоволоконних, рельєфних шпалер, обштукатурених, бетонних, гіпсових і дерев'яних поверхонь.

Умови при фарбуванні

Поверхня що фарбується повинна бути сухою і міцною. Температура повітря, фарби і поверхні повинна бути в межах від + 5 ° С до + 28 ° С; відносна вологість повітря не більше 80%. Вологість оброблюваної поверхні не вище 4%. Уникати впливу вітру і прямих сонячних променів.

Підготовка поверхні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «Front». При наявності нерівностей, тріщин поверхню вирівняти ремонтними складами стартовою підготовки і однорідно зашпатлевать акрилової фінішної шпаклівкою ТМ «Front». Для зміцнення, вирівнювання і зниження всмоктуючої здатності поверхні необхідно використовувати ґрунтовку глибокого проникнення ТМ «Фронт».

Порядок проведення робіт

Перед застосуванням фарбу необхідно добре перемішати. Фарбу наносити в два шари.

  1. Основне покриття. Для нанесення першого шару фарбу, при необхідності, можна розбавити водою не більше 5% від її ваги.
  2. Заключне покриття. Фарбу розбавляти не рекомендується. Інструменти після завершення роботи вимити водою.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Фарбу можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем. При фарбуванні основ рекомендується звертати увагу на рівномірне нанесення і розподіл фарби на поверхні. Свіжі основи з полімерцементних, цементно-вапняних, гіпсових штукатурок, а також бетону можна фарбувати через 28 діб після нанесення. Для збереження рівномірності кольору фарбувальні роботи проводити без перерви, використовувати метод «мокрий по мокрому». Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні для фарбування від + 10˚С до + 25˚С. Нанесення фарби і формування покриття не повинно відбуватися в несприятливих умовах. Експлуатаційні властивості покритіедостігает через 28 діб після нанесення.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Берегти від замерзання і потрапляння прямих сонячних променів.

Склад
Пігменти, наповнювачі, водна дисперсія акрилового сополімеру, добавки.
Витрата на 1 шар
250-350 г / м² (в залежності від типу поверхні та методу нанесення).
Щільність
Приблизно 1,5 г / см³.
Розріджувач
Вода.
Спосіб нанесення
Фарбу можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем.
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 1 година. Експлуатаційні властивості покриття набуває через 28 діб після нанесення.
Блиск
Глибокий матовий.
Колір
Білий (колерованіе по каталогу).
Зносостійкість
Стійкість до мокрого стирання: 2 клас (стійке до миття).
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Тара
1,5; 3; 7; 12; 25; 40 кг.

5/5

Евгений11.08.2020

Отличный товар! Использую в работе уже много лет и с уверенностью могу сказать, что качество товара не просто меняется - оно становится лучше!

Плюсы товара
Отличная укрывистость, доступная цена, национальный производитель
Минусы товара
Сложно найти в пригороде, продаётся только в магазинах Харькова
Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

100% 1 отзыв
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов

Фарба «Матлатекс»

Завантажити