(067) 374-71-86

Ґрунтовка «Концентрат 1:4»

В наявності

5/5Призначена для грунтування і зміцнення слабосвязанних, пористих і сильно всмоктуючих поверхонь. Має чудову проникаючої і зміцнює здатністю. Підвищує адгезію покриття до основи і зменшує витрату фарби. Застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Умови при обробці

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «Front». Глянцеву поверхню відшліфувати до матовості. Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні від +10˚С до +25˚С.

Підготовка поверхні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «Front». Глянцеву поверхню відшліфувати до матовості.

Порядок проведення робіт

Перед застосуванням необхідно ретельно перемішати. Рекомендоване співвідношення для розведення: одна частина грунтовки до чотирьох частинах води (з одного літра концентрату виходить 5 літрів готової до застосування грунтовки). Інструменти після завершення роботи вимити водою.

Вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Грунтовку можна наносити на поверхню пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Високий зміцнюючий ефект досягається рясним нанесенням пензлем або щіткою. сильно вбираючі основи гарантувати до повного насичення «по сирому фону». Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні від +10˚С до +25˚С.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Берегти від замерзання і потрапляння прямих сонячних променів.

Склад
Водна дисперсія акрилового сополімеру, добавки.
Витрата на 1 шар
100-150 г / м² (в залежності від типу поверхні та методу нанесення).
Щільність
Приблизно 1,03 г / см³.
Розріджувач
Вода.
Спосіб нанесення
Грунтовку можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем.
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 1 година.
Колір
Безбарвний.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Тара
1; 2; 5; 10 л.

5/5

Александр16.11.2020

На сколько я знаю, Фронт первые придумал и стали делать грунтовку концентрат 1 к 4. Спасибо вам за хороший продукт!

Плюсы товара
Лучший концентрат что я использовал
Минусы товара
не разу не подвела)

5/5

Владислав09.09.2020

Лучшее предложение на рынке строительной химии! Использую этот грунт для внешних и внутренних работ. Развожу обычной водой в зависимости от требований к подготавливаемой поверхности. И что хочу сказать - это не просто универсальная грунтовка на акриловой основе, которая глубокопроникающая, закрепляющая поверхность основы, повышающая адгезию материала к основе и по итогу паропроницаемая. Это отличный продукт, который по моему мнению нужно применять везде! ИМХО ;)

Плюсы товара
Универсальная. На основе акрила. Концентрат (разводить можно как угодно). Адекватная цена.
Минусы товара
Отрицательных моментов просто нет - это отличный продукт и практически лидер на рынке!
Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

100% 2 отзыва
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов

Ґрунтовка «Концентрат 1:4»

Завантажити