Ґрунтовка «Акрилова»

В наявностіПризначена для ґрунтування та зміцнення слабо зв’язаних, пористих та поверхонь з високою поглинальною здатністю. Має чудову здатність проникнення та зміцнення. Покращує адгезію покриття до основи та зменшує витрати фарби. Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Умови при обробці

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «front». Глянсову поверхню відшліфувати до матовості. Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні від +10˚С до +25˚С. Увага! Від підготовки поверхні залежить якість та довговічність фінішного покриття.

Підготовка поверхні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «front». Глянсову поверхню відшліфувати до матовості.

Порядок проведення робіт

Перед застосуванням необхідно ретельно перемішати. Ґрунтовка готова до застосування. Інструменти після завершення роботи вимити водою.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Ґрунтовку можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем. Високий ефект зміцнення досягається при рясному нанесенні пензлем або щіткою. Поверхні з високою поглинальною здатністю ґрунтувати до повного насичення «по сирому фону». Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні від +10˚С до +25˚С.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Берегти від замерзання і потрапляння прямих сонячних променів.

Склад
Водна дисперсія акрилового сополімеру, добавки.
Витрата на 1 шар
100-150 г / м² (в залежності від типу поверхні та методу нанесення).
Щільність
Приблизно 1,01 г / см³.
Розріджувач
Вода.
Спосіб нанесення
Грунтовку можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем.
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 1 година.
Колір
Безбарвний.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Тара
1; 2; 5; 10 л.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов

Ґрунтовка «Акрилова»

Завантажити