(067) 374-71-86

Фарба «Для стін і стель»

В наявностіПризначена для фарбування стін і стель по мінеральним поверхням, ДВП, ДСП, гіпсокартонним плитам та шпалерам у сухих приміщеннях з невеликим експлуатаційним навантаженням.

Умови при фарбуванні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «Front».

Підготовка поверхні

При наявностi нерiвностей або тріщин вирiвняти поверхню ремонтною сумiшшю стартової пiдготовки та однорiдно зашпатлювати фiнiшною шпатлiвкою ТМ «Front». Для змiцнення, вирiвнювання та зниження поглинальноi здатностi поверхні необхiдно використовувати ґрунтовку глибокого проникнення ТМ «front». Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «Front»

Порядок проведення робіт

Перед застосуванням фарбу необхідно добре перемішати. Фарбу наносити в два шари.

  1. Основне покриття. Для нанесення першого шару фарбу, при необхідності, можна розбавити водою не більше 5% від її ваги.
  2. Заключне покриття. Фарбу розбавляти не рекомендується. Інструменти після завершення роботи вимити водою.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Фарбу можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем. При фарбуванні підстав рекомендується звертати увагу на рівномірне нанесення і розподіл фарби на поверхні. Свіжі підстави з полімерцементних, цементно-вапняних, гіпсових штукатурок, а також бетону, фарбувати через 28 діб після нанесення. Для рівномірності кольору фарбувальні роботи проводити без перерви, використовуючи метод «мокрий по мокрому». Нанесення фарби і формування покриття не повинно відбуватися в несприятливих умовах. Експлуатаційні властивості покриття досягає через 28 cуток після нанесення.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Берегти від замерзання і потрапляння прямих сонячних променів.

Склад
Пігменти, наповнювачі, водна дисперсія етиленвінілацетату, добавки.
Витрата на 1 шар
250-350 г / м² (в залежності від типу поверхні та методу нанесення).
Щільність
Приблизно 1,5 г / см³.
Розріджувач
Вода.
Спосіб нанесення
Фарбу можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем.
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 1 година. Експлуатаційні властивості покриття набуває через 28 діб після нанесення.
Колір
Білий (колерованіе по каталогу).
Зносостійкість
5 клас (стійке до сухого протирання)
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Тара
1,5; 3; 7; 12; 25; 40 кг.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов

Фарба «Для стін і стель»

Завантажити