(067) 374-71-86

Фарба-ґрунт Праймер

В наявностіҐрунтуючий та зміцнювальний засіб призначений для додання шорсткості гладким, щільним поверхням, з метою збільшення адгезії (зчеплення) матеріалів, які наносять (шпатлівки, декоративні штукатурки, клеї для плитки) з поверхнею. Пропускає повітряні пари. Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Умови при обробці

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «Front». Глянцеву поверхню відшліфувати до матовості. Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні від +10˚С до +25˚С.

Підготовка поверхні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «Front». Глянцеву поверхню відшліфувати до матовості.

Порядок проведення робіт

Перед застосуванням необхідно ретельно перемішати. Рекомендоване співвідношення для розведення: одна частина грунтовки до чотирьох частинах води (з одного літра концентрату виходить 5 літрів готової до застосування грунтовки). Інструменти після завершення роботи вимити водою.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Грунтовку можна наносити на поверхню пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Високий зміцнюючий ефект досягається рясним нанесенням пензлем або щіткою. сильно вбираючі основи гарантувати до повного насичення «по сирому фону». Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні від +10˚С до +25˚С.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Берегти від замерзання і потрапляння прямих сонячних променів.

Склад
Наповнювачі, водна дисперсія акрилового сополімеру, добавки.
Витрата на 1 шар
300-600 г / м² (в залежності від типу поверхні та методу нанесення).
Щільність
Приблизно 1,4 г / см³.
Розріджувач
Вода.
Спосіб нанесення
Грунтовку можна наносити на поверхню пензлем, валиком.
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 1 година.
Колір
Білий.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Тара
1,5; 3; 7; 12 кг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов

Фарба-ґрунт Праймер

Завантажити