Камінцева штукатурка акрилова «Баранець» (зерно 1,5 мм)

В наявності

від 946 грн.

Високоякісна акрилова штукатурка з мармуровим наповнювачем. Призначена для декорування та захисту будівель від атмосферних впливів, має високу покривність та адгезію, утворює фактурне покриття типу «баранець», паропроникна, стійка до миття.

Може використовуватись для влаштування оздоблювально-захисного шару в системі фасадної теплоізлоляції. Застосовується для зовнішніх та внутрішніх робіт по бетонним, цегляним, цементно-піщаним поштукатуреним поверхням, гіпсокартону та OSB. Зручна в нанесенні.

Підготовка поверхні

Поверхня має бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. Нерiвності або тріщини слід вирiвняти ремонтною сумiшшю стартової пiдготовки та однорiдно зашпатлювати шпатлiвкою ТМ «FRONT». За наявності цвілі поверхню слід обробити засобом Biostop ТМ «FRONT». Для покращення адгезії рекомендується використовувати Кварц-Ґрунт ТМ «FRONT».
Увага! Від підготовки поверхні залежить якість та довговічність фінішного покриття.

Порядок проведення робіт

Перед застосуванням ретельно перемішати. За необхідністю додати воду, але не більше, ніж 150 мл на 25 кг штукатурки. Інструменти після завершення роботи вимити водою. Затверділу штукатурку можна видалити тільки механічним способом. Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення: штукатурку наносити на поверхню теркою з нержавіючої сталі, розподіляючи рівномірним суцільним шаром, товщиною не менше, ніж товщина зерна наповнювача. Одразу після нанесення, та не пізніше, ніж через 10 хвилин (за нормальних умов), пластмасовою теркою, тримаючи її паралельно поверхні, круговими рухами починають формування фактури «баранець». Роботи на одній площині слід виконувати безперервно від кута до кута. Свіжонанесену штукатурку не зволожувати водою. Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні від +10˚С до +25˚С. Нанесення штукатурки та формування покриття не повинно відбуватися за несприятливих умов. Експлуатаційні властивості покриття набуває через 28 діб після нанесення.

Технічні характеристики

Розріджувач: вода.
Склад: пігменти, мармурові наповнювачі, водна дисперсія акрилового кополімеру, добавки.
Колір: білий (тонування за каталогом).
Густина: прибл. 1,9 г/см³.
Витрати: 2,5 – 3 кг/м² (в залежності від типу поверхні та навичок виконавця).
Час висихання на дотик (20±2°С), відносна вологість 65%: 1 година.
Упаковка: 25 кг (максимальне відхилення від маси ±2%).
Вміст ЛОС: кат.А/12 (WB): < 200 г/л. Максимальний вміст ЛОС ≤ 2 г/л.

Зберігання

В герметичній тарі виробника при температурі від +5°С до +30°С. Термін придатності 12 місяців при дотриманні умов зберігання і транспортування.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не виливати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Захищати від морозу і прямих сонячних променів.


ДОТРИМУВАТИСЬ ІНСТРУКЦІЇ!

Спосіб нанесення
Штукатурку можна наносити на поверхню сталевою теркою, вирівнювати пластмасовою.
Розріджувач
Вода.
Склад
Пігменти, мармурові наповнювачі, водна дисперсія акрилового кополімеру, добавки.
Колір
Білий.
Витрата на 1 шар
2,5 – 3 кг/м² (в залежності від типу поверхні та навичок виконавця).
Час висихання
Час висихання на дотик (20±2°С), відносна вологість 65%: 1 година.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 12 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Упаковка
25 кг.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов

Рекомендовані товари

Розрахунок витрати фарби
Висота, м
Довжина, м
Площа
x
=
м2
Слабо всмок-ча поверхня
1кг = 3м2
Сильно всмок-ча поверхня
1кг = 2.50м2
Кількість шарів
Витрата:
Слабо всмок-ча поверхня
0 кг
Сильно всмок-ча поверхня
0 кг