Пластифікатор «Тепла підлога»

Немає в наявності

від 38 грн.Призначений для формування пластичного, ідеально рівного однорідного шару заливки. Покращує теплопровідність і створює рівномірний розподіл тепла по всій поверхні. Без зміни консистенції виробляє зниження вмісту води замісу до 15%.

Умови при обробці

Всі роботи повинні проводитися при температурі навколишнього середовища вище 0 ˚. Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні від + 10˚С до + 25˚С. Увага! Від підготовки поверхні залежить якість і довговічність фінішного покриття.

Порядок проведення робіт

Пластифікатор перед застосуванням необхідно ретельно перемішати. Додати в уже готовий (змішаний) розчин (наповнювач, цемент, вода) і перемішати до однорідної. Всі роботи повинні проводитися при температурі навколишнього середовища више0˚С. Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні від + 10˚С до + 25˚С.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Пожаровзривобезопасен. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити великою кількістю водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Під час роботи необхідно застосовувати засоби захисту-спецодяг, респіратор, захисні окуляри.

Склад
На основі лігносульфонату магнію і допоміжних речовин.
Витрати
Від 0,2 л до 0,5 л на 50 кг цементу в залежності від мінерального складу цементу.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі не нижче 0 ° С. Термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Упаковка
1; 5; 10 л.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
Розрахунок витрати фарби
Висота, м
Довжина, м
Площа
x
=
м2
Слабо всмок-ча поверхня
1кг = 0м2
Сильно всмок-ча поверхня
1кг = 0м2
Кількість шарів
Витрата:
Слабо всмок-ча поверхня
0 кг
Сильно всмок-ча поверхня
0 кг