Шпатлівка «Акрилова»

В наявностіШпатлівка акрилова є однорідною пастообразную масу для внутрішніх і зовнішніх робіт. Призначена для заповнення тріщин, забивання нерівностей, пор, виправлення дефектів стін, стель по мінеральних поверхонь.

Умови при застосуванні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від жиру, забруднень, залишків старої фарби.

Підготовка поверхні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «Front». Для зміцнення, вирівнювання і зниження всмоктуючої здатності поверхні необхідно використовувати ґрунтовку глибокого проникнення ТМ «Front».

Порядок проведення робіт

Перед застосуванням необхідно ретельно перемішати. Готова до застосування. Для отримання необхідної товщини, рекомендується наносити шпаклівку в кілька шарів, товщина одного шару не повинна перевищувати 1,0-1,5 мм. Максимальна товщина покриття 3 мм. Кожен шар наносити після повного висихання попереднього. Сухе покриття відшліфувати дрібним абразивним папером. Очистити від пилу і обробити ґрунтовкою глибокого проникнення ТМ «Front». Інструменти після завершення роботи вимити водою.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Шпаклівку можна наносити на поверхню сталевим шпателем або теркою. Фарбувальні роботи необхідно починати не раніше, ніж через 24 години після повного висихання покриття.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Берегти від замерзання і потрапляння прямих сонячних променів.

Склад
Наповнювачі, водна дисперсія акрилового сополімеру, добавки.
Витрата на 1 шар
600-800 г / м2 при товщині шару 1 мм.
Розріджувач
Вода.
Спосіб нанесення
Шпаклівку можна наносити на поверхню сталевим шпателем або теркою.
Час висихання
Час висихання (початок шліфування) (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 4 години
Колір
Білий.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 12 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Тара
1,5; 3; 8; 16 кг.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов

Шпатлівка «Акрилова»

Завантажити