Пластифікатор протиморозний для всіх видів бетону

В наявності

5/5Призначений для морозостійкості при приготуванні будівельних розчинів і бетонів в зимових умовах при негативних температурах до -20 ˚. Пластифікатор використовується для зведення монолітних бетонних і залізобетонних конструкція, цегляній кладці, штукатурці і т.д.

Умови при роботі

Температура розчинів при транспортуванні і безпосередньо на робочому місці муляра повинна бути от0˚С до 15˚С. Бетон з даною добавкою забороняється застосовувати в попередньо напружених конструкціях.

Порядок проведення робіт

Пластифікатор перед застосуванням необхідно ретельно перемішати. Пластифікатор необхідно розчинити в теплій воді, отриманий розчин додати разом з водою для замісу і премешать розчин до однорідної консістенціі.Температура розчину повинна бути від 0 ˚ до +15 ˚.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Пожаровзривобезопасен. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити великою кількістю водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Під час роботи необхідно застосовувати засоби захисту-захисні рукавички, респіратор, захисні окуляри.

Витрати
До -5°С -1 кг на 50 кг цемента. До -10°С -2 кг на 50 кг цемента. До -20°С -3 кг на 50 кг цемента.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі не нижче 0 ° С. Термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Тара
1,2; 6; 12 л.

5/5

Иван12.10.2020

Понравился, очень хороший продукт !

Плюсы товара
Качество, низкая цена
Минусы товара
Не нашел
Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

100% 1 отзыв
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов