Лак декоративний «Білий перламутр»

В наявності

Площа покриття
до --- м2
Розрахувати витрату

від 82 грн.

Декоративне покриття з кварцовим піском і перламутром, допомагає створювати неповторні фактурний ефекти на будь-який смак. Цей матеріал можна застосовувати як в базових тонах (срібло; золото, чорний, білий перламутр), так і в будь-якому кольорі, які вам сподобався. Перелив маленьких гранул піску додасть Вашому інтер'єру вишуканості.

Умови при обробці

Основа повинна бути чистою, сухою, міцною, очищеною від висолів, пилу, бруду, масла або жиру і здатною до навантажень.

Підготовка поверхні

Основа повинна бути чистою, сухою, міцною, очищеною від висолів, пилу, бруду, масла або жиру і здатною до навантажень. Далі поверхню необхідно прогрунтувати (можна використовувати ґрунтовку концентрат 1: 4 WhiteBox), і для завершення підготовки основи, перед нанесенням декоративного покриття, рекомендується використовувати фінішну шпаклівку.

Порядок проведення робіт

  1. Валиком або розпилювачем нанести матову фарбу WhiteBox або кварцову ґрунтовку WhiteBox, затоновану в колір майбутнього покриття. Важливо, щоб отримана в результаті фарбування поверхня була максимально гладкою.
  2. Через 6 годин можна наносити декоративний матеріал. Для цього, широким пензлем різноспрямованими мазками рясно нанести матеріал на поверхню, і розподілити частки кварцу до отримання бажаного малюнка, не чекаючи повного висихання.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Лак можна наносити широким пензлем. Нанесення лаку і формування покриття не повинно відбуватися в несприятливих умовах. Остаточною твердості, міцності покриття досягає через 28 діб після нанесення.

Заходи безпеки

Зберігати в щільно закритих упаковках у прохолодному, захищеному від сонячних променів місці, при температурі від +5 до + 35ºС. На вторинну переробку здавати тільки порожню тару. Висохлі залишки матеріалу можна здавати на утилізацію як побутове сміття.

Спосіб нанесення
Широким пензлем.
Розріджувач
Вода.
Склад
Перламутрові пігменти, кварцевий наповнювач, водна дисперсія акрилового полімеру, добавки.
Колір
Лак можна колеровать.
Витрата на 1 шар
В залежності від бажаної структури та властивості основи витрата може коливатися та становить~ 5-6 м²/кг. Точна витрата визначається шляхом нанесення пробного покриття.
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 1 година.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
Розрахунок витрати фарби
Висота, м
Довжина, м
Площа
x
=
м2
Слабо всмок-ча поверхня
1кг = 7м2
Сильно всмок-ча поверхня
1кг = 5м2
Кількість шарів
Витрата:
Слабо всмок-ча поверхня
0 кг
Сильно всмок-ча поверхня
0 кг