Лак декоративний «Чорний перламутр»

В наявності

Декоративне покриття з кварцовим піском і перламутром, допомагає створювати неповторні фактурний ефекти на будь-який смак. Цей матеріал можна застосовувати як в базових тонах (срібло; золото, чорний, білий перламутр), так і в будь-якому кольорі, які вам сподобався. Перелив маленьких гранул піску додасть Вашому інтер'єру вишуканості.

Умови при обробці

Основа повинна бути чистою, сухою, міцною, очищеною від висолів, пилу, бруду, масла або жиру і здатною до навантажень.

Підготовка поверхні

Основа повинна бути чистою, сухою, міцною, очищеною від висолів, пилу, бруду, масла або жиру і здатною до навантажень. Далі поверхню необхідно прогрунтувати (можна використовувати ґрунтовку концентрат 1: 4 FRONT), і для завершення підготовки основи, перед нанесенням декоративного покриття, рекомендується використовувати фінішну шпаклівку.

Порядок проведення робіт

  1. Валиком або розпилювачем нанести матову фарбу FRONT або кварцову ґрунтовку FRONT, затоновану в колір майбутнього покриття. Важливо, щоб отримана в результаті фарбування поверхня була максимально гладкою.
  2. Через 6 годин можна наносити декоративний матеріал. Для цього, широким пензлем різноспрямованими мазками рясно нанести матеріал на поверхню, і розподілити частки кварцу до отримання бажаного малюнка, не чекаючи повного висихання.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Лак можна наносити широким пензлем. Нанесення лаку і формування покриття не повинно відбуватися в несприятливих умовах. Остаточною твердості, міцності покриття досягає через 28 діб після нанесення.

Заходи безпеки

Зберігати в щільно закритих упаковках у прохолодному, захищеному від сонячних променів місці, при температурі від +5 до + 35ºС. На вторинну переробку здавати тільки порожню тару. Висохлі залишки матеріалу можна здавати на утилізацію як побутове сміття.

Склад
Перламутрові пігменти, кварцевий наповнювач, водна дисперсія акрилового полімеру, добавки.
Витрата на 1 шар
В залежності від бажаної структури та властивості основи витрата може коливатися та становить~ 5-6 м²/кг. Точна витрата визначається шляхом нанесення пробного покриття.
Розріджувач
Вода.
Спосіб нанесення
Широким пензлем.
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 1 година.
Колір
Лак можна колеровать.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов