(067) 374-71-86

Лак по каменю

В наявностіЛак акриловий по каменю призначений для створення декоративного ефекту, а також виконує захисну функцію (зміцнює поверхню, надає водостійкість, брудовідштовхувальні властивості). Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт по поверхні з природного каменю, вапняку, пісчанику, цегляній кладці.

Умови при обробці

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, знежиренною, очищеною від пилу, висолів та інших забруднень. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «front».

Підготовка поверхні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, знежиренною, очищеною від пилу, висолів та інших забруднень. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «front». Для сильно поглинаючих поверхонь використовувати ґрунтовку глибокого проникнення ТМ «front».Увага! Від підготовки поверхні залежить якість та довговічність фінішного покриття.

Порядок проведення робіт

Перед застосуванням необхідно ретельно перемішати. Лак, при необхідності, можна розбавити водою не більше 5% від його ваги. Рекомендується наносити в 2-3 шари. Кожен шар можна наносити після попереднього через 1-2 години. Інструменти після завершення роботи вимити водою.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Лак можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем. Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні для лакування від +10˚С до +25˚С. Нанесення лаку та формування покриття не повинно відбуватися за несприятливих умов. Остаточної твердості, міцності покриття набуває через 28 діб після нанесення, до цього слід уникати сильного навантаження на лаковану поверхню. Лак можна колерувати пастами на водній основі.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Берегти від замерзання і потрапляння прямих сонячних променів.

Склад
Водна дисперсія акрилового сополімеру, віск, УФ фільтр, добавки.
Витрата на 1 шар
100-150 г / м² (в залежності від типу поверхні та методу нанесення).
Щільність
Приблизно 1,1 г / см³.
Розріджувач
Вода.
Спосіб нанесення
Лак можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем.
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 1 година.
Колір
Безбарвний. Лак можна колеровать пастами на водній основі.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Тара
1; 2; 5 кг.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов

Лак по каменю

Завантажити