Лак по деревині матовий

В наявності

Площа покриття
до --- м2
Розрахувати витрату

від 297 грн.Призначений для захисту від атмосферних впливів і додання деревині декоративного виду, підкреслюючи її виразну текстуру.Застосовується для лакування дерев'яних поверхонь: облицювального шпону, ДВП, ДСП, фанери, зборів, дверей, підвіконь, колон, балок, зрубів всередині і зовні приміщень.

Умови при обробці

Оброблювана поверхня повинна бути сухою (вологість деревини повинна бути не більше 12%), очищеної від пилу, залишків клею, смол, старого покриття. Для захисту від цвілі, синяви обробити деревозахисним засобом на водній основі.

Підготовка поверхні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою (вологість деревини повинна бути не більше 12%), очищеної від пилу, залишків клею, смол, старого покриття. Для захисту від цвілі, синяви обробити деревозахисним засобом на водній основі. При наявності тріщин або відколів зашпатлевать акрилової шпаклівкою для дерева ТМ «front». Поверхня деревини відшліфувати, очистити щіткою від пилу. Для зміцнення, вирівнювання і зниження всмоктуючої здатності поверхні необхідно використовувати ґрунтовку для дерева ТМ «front». Після висихання провести повторне шліфування, щоб прибрати піднявся внаслідок грунтування ворс. Очистити від пилу.Увага! Від підготовки поверхні залежить якість та довговічність фінішного покриття.

Не використовувати для підлоги, кухонних меблів.

Порядок проведення робіт

Перед застосуванням ретельно перемішати. Лак, при необхідності, можна розбавити водою не більше 5% від його ваги. Нанести перший шар лаку. Після висихання провести легке шліфування дрібнозернистим наждачним папером. Очистити від пилу. Нанести другий і третій шар лаку. Кожен шар можнj наносити після попереднього через 1-2 години. Інструменти після завершення роботи вимити водою.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Лак можна наносити пензлем, валиком, фарборозпилювачем уздовж волокон і рівномірно розподіляти по поверхні. Нанесення лаку і формування покриття не повинно відбуватися в несприятливих умовах. Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні для лакування від + 10˚С до + 25˚С. Остаточною твердості, міцності покриття досягає через 28 діб після нанесення, до цього слід уникати сильного навантаження на лаковану поверхню. Лак можна колеровать пастами на водній основі.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Берегти від замерзання і потрапляння прямих сонячних променів.

Спосіб нанесення
Лак можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем.
Розріджувач
Вода.
Склад
Водна дисперсія акрилового сополімеру, віск, УФ фільтр, добавки.
Колір
Безбарвний. Лак можна колеровать пастами на водній основі.
Густина
Приблизно 1,1 г / см³.
Витрата на 1 шар
10 м²/кг (в залежності від типу поверхні та методу нанесення).
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 1 година.
Блиск
Матовий.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Упаковка
1; 2; 5 л.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
Розрахунок витрати фарби
Висота, м
Довжина, м
Площа
x
=
м2
Слабо всмок-ча поверхня
1кг = 10м2
Сильно всмок-ча поверхня
1кг = 9м2
Кількість шарів
Витрата:
Слабо всмок-ча поверхня
0 кг
Сильно всмок-ча поверхня
0 кг