(067) 374-71-86

Блог

Яку фарбу вибрати для дитячої кімнати?

Яку фарбу вибрати для дитячої кімнати?

169
4 Вересня, 2020

Удосталь асортименту лакофарбових матеріалів в наші дні буває вкрай складно визначити ідеальний варіант для найбільш вимогливого і дорогоцінного споживача – дитини. Як молоді, так і досвідчені батьки стикаються з труднощами у виборі «тієї самої» фарби, яка не зашкодить малюкові і в той же час стійко збереже початкові властивості, пройшовши інтенсивну експлуатацію дитячими фантазією і настроєм.

Безпека понад усе

Якщо керуватися принципом – «краще дітям», вибір батьків – фарба «Еколатекс» виробництва ТМ «FRONT». Даний варіант ідеально поєднує високий ступінь безпеки для здоров'я і стійкість до підвищених експлуатаційних навантажень.


Наша фарба виробляється на європейському сировину за унікальною для України технологією без ЛОС (летючих органічних сполук), тим більше шкідливих для організму, що росте.


Тоді як зазвичай ми говоримо, що покриття стійке до стирання, то у випадку з дітьми, можемо стверджувати, що фарба «Еколатекс» готова до випробування витівками. Зазвичай, стурбовані виникненням «надзвичайних ситуацій» в дитячій спальні, мами-господині з полегшенням радіють можливості піддавати покриття «Еколатекс» вологого прибирання. Дитина задоволений, а батьки спокійні – ідеальний сценарій сімейних технологій ТМ «FRONT».

З тисяч кольорів веселки

Коли малюк дорослішає, а його індивідуальність активно формується, батьки стикаються з потребою додати в інтер'єр дитячої яскравих кольорів. Досягти найбільш насичених і яскравих відтінків фарби можна використовуючи в її створенні прозору основу. «Безбарвна база» ТМ «FRONT» позбавлена ​​діоксиду титану в своєму складі, що робить її кришталево чистою і готової перейняти весь спектр і насиченість задуманого відтінку. Додання кольору досягається шляхом тонування «безбарвний бази» в колеровочной студії. Ми пропонуємо цю послугу безкоштовно – Ви надаєте матеріал, а отримуєте широкий вибір можливих квітів (більше 7000), професійну консультацію колеровщіков і готовий до нанесення насичений матеріал.


У гонитві за вітром змін

Багато з нас також погодяться, що дитинство – пора постійних трансформацій. Разом з людиною ростуть його потреби, змінюються смаки і розвиваються переваги. Для регулярної зміни візуального оформлення дитячої без істотного удару по сімейному бюджету ідеально підійде фарба «Матлатекс» ТМ «FRONT». Володіючи хорошою покривістістю, стійкістю до миття і невисокою вартістю, покриття «Матлатекс» зможе задовольнити вимоги до інтер'єру дитячої на всіх етапах дорослішання Вашої дитини. Про ці та інші переваги наших фарб для наймолодших членів родини Ви завжди можете отримати додаткову інформацію від наших торгових представників в магазинах офіційних дистриб'юторів.

Рекомендуємо

5/5
Популярний товар
Ґрунтовка «Концентрат 1:4»
5/5
Популярний товар
Фарба «Матлатекс»
Популярний товар
Фарба «Еколатекс»
Популярний товар Закінчується
Фарба «Фактурна» для внутрішніх робіт