(067) 374-71-86

Блог

Як це працює? Протиморозний пластифікатор

Як це працює? Протиморозний пластифікатор

80
21 Вересня, 2020

Особливо актуальне використовувати пластифікатори в зимову пору, коли температурні показники знижуються. Холод не тільки створює дискомфортні умови роботи, але і значно подовжує час висихання суміші, набуття нею заданої міцності. Щоб убезпечити себе від ризиків марно виконаної роботи, радимо звернути Вашу увагу на наявність в нашому асортименті протиморозного пластифікатора для всіх видів бетону.Збереження властивостей бетонної суміші на холоді досягається шляхом її замішування з теплим розчином пластифікатора та води. Тепла вода необхідна для максимального розкриття властивостей пластифікатора при низьких температурах, ступінь теплоти отриманої бетонної суміші в результаті повинна варіюватися в межах від 0˚C до +15˚C.

Важливо врахувати:

Протиморозний пластифікатор фірми «ФРОНТ» витрачається тим менше, чим вищі температурні дані повітря під час замішування розчину. Проводячи закупівлю на зимовий будмайданчик, варто враховувати не тільки обсяг майбутніх робіт, а й прогнозовані показники термометра. Так, при розрахунку на приготування розчину при температурі до -5 °С, Вам знадобиться пластифікатор з розрахунку 1 кг на кожні 50 кг цементу. Якщо очікується -5 °С до -10 °С, витрата пластифікатора зросте до 2 кг на таку ж кількість сухого цементу.


В умовах екстремальних показників до -20 °С кількість використовуваного пластифікатора стає максимальним і становить 3 кг рідини на 50 кг цементу. Для зручного розрахунку на кожен з випадків, ми пропонуємо каністри оптимального обсягу – 1, 2, 6 та 12 літрів. Протиморозний пластифікатор ТМ «FRONT» легко як компонувати , так і використовувати порційно. Ми дбаємо про те, щоб Ви не купували зайвий матеріал, але завжди мали можливість взяти про запас.