Блог

Використання лакових покриттів в інтер'єрі та на вулиці

Використання лакових покриттів в інтер'єрі та на вулиці

266
8 Грудня, 2020

Займаючись оформленням житла, громадського чи виробничого простору, багато хто схиляється до вибору натуральних матеріалів. Мотиви застосування природних текстур можуть бути різні, але для всіх однаково важливо забезпечити міцність і збереження таких основ в процесі побутового використання. Підвищити експлуатаційні і декоративні властивості натурального дерева або каменю ми рекомендуємо за допомогою лакового покриття. Якщо Вас бентежить ефект штучності поверхні після покриття лаком, то сучасні технології вже дозволяють забезпечити візуальну «невидимість» такого важливого захисного шару. Після висихання лак залишає непомітну для ока тонку, але міцну захисну плівку з полімерів. Активні компоненти «консервують» первозданний вигляд природних текстур, запобігають руйнівному впливу ультрафіолету, вологи і шкідників, але в той же час дозволяють матеріалу «дихати» зсередини.


Завдяки тому, що наші лаки виготовляються на водній основі, Ви не відчуєте дискомфорту у вигляді неприємного запаху, що супроводжує процеси нанесення і висихання покриття. Різкий аромат - це ознака наявності в складі лаку токсичних розчинників, діапазон шкоди яких на організм людини охоплює безліч симптомів від головного болю, порушення сну, утрудненого дихання до більш серйозних наслідків хімічного отруєння. У виробництві всіх лінійок лакофарбових матеріалів "Front" ми прагнемо гранично мінімізувати негативні фактори роботи з агресивними хімічними речовинами серед наших клієнтів. Тому ми відмовились від лаків на основі розчинників, а довгі роки вдосконалювали виробництво воднодісперсійнних покриттів, які більш стійкі та якісніші своїх токсичних аналогів.

Істотною перевагою лаків на водній основі є їх пожежобезпечність, яка так само була досягнута шляхом відмови від легкозаймистих розчинників у складі продукції. Наш лак повністю пожежобезпечний, що особливо добре при покритті деревних основ.


Крім захисної функції лаки "Front" мають широкий спектр декоративних властивостей. В універсальному і звичному для всіх уявленні, лак є прозорим шаром, що покриває природний або вже набутий колір пофарбованої поверхні.

Сьогодні ми прагнемо запропонувати покупцям більше можливостей урізноманітнити своє середовище проживання, і тому пропонуємо колорування лакових покриттів в будь-який відтінків. У наших дилерів Ви можете придбати лак згідно з функціональними потребами, вибрати будь-який колір і скористатися послугою тонування продукту в необхідний відтінок. Крім того, можна обрати ступінь природного блиску майбутнього покриття. Залежно від Ваших уподобань, можна придбати лак, глянцевий блиск якого буде грати на сонці, або ж глибоке матове покриття, яке не відсвічує природну текстуру основи.

Не нехтуйте захистом природних матеріалів від впливу зовнішніх факторів, адже не витратна за часом і фінансами робота з лаками "Front"  віддячить довгими роками служіння природних матеріалів в приміщенні і на вулиці. А відсутність шкідливих компонентів у складі воднодисперсійного покриття порадує відсутністю негативних наслідків ремонту. Будьте здорові і щасливі разом з ТМ "Front"!