Блог

Воднодисперсійні матеріали для зовнішніх робіт

Воднодисперсійні матеріали для зовнішніх робіт

524
21 Травня, 2021

Всупереч усталеному міфу, матеріали на водній основі не є покриттями виключно для внутрішніх робіт. Водно-дисперсійні суміші на одному рівні з традиційно застосовуваними на вулиці емалями, а часто навіть краще останніх виконують естетичні і захисні функції в умовах зовнішнього середовища.

Для простого фарбування стін екстер’єру ми створили атмосферостійку і цупку до стирання фарбу "Фасадна". Покриття відмінно лягає на оштукатурені, бетонні та цегляні поверхні, колорується по каталогу і вигідно підкреслює переваги архітектурної споруди на довгі роки. Водно-дисперсійний матеріал здатний також прикрасити фасад декоративними фактурами. Фарба "Структурна" ТМ FRONT містить дрібні фракції (до 0,8 мм) наповнювача, що відтворює ефектний рельєф на всій площині нанесення. За візуальними характеристиками даний матеріал може служити доступною альтернативою дорогих штукатурок.
Виразним прикладом матеріалів, що застосовуються не тільки в приміщенні, але і на вулиці, є лаки по дереву та каменю на водній основі. За допомогою спеціально розробленого продукту Вам вдасться максимально продовжити термін служби виробів з натурального дерева, захистити їх від руйнівного впливу ультрафіолетових променів, а також від процесів гниття в умовах підвищеної вологості. Такий самий лак, але для кам'яних виробів, дозволить запобігти руйнуванню кам'яної і цегляної кладки, присвоїть брудовідштовхуючі властивості вапняку і пісковику.

Функціональні суміші для підготовчих будівельно-ремонтних робіт так само не мають обмежень на зовнішнє застосування.
Засоби для поліпшення якостей бетонних, цементних і кладок сумішей - пластифікатори ТМ FRONT здебільшого розроблені для застосування саме на вулиці. Особливо, сам за себе говорить, протиморозний пластифікатор –  гарант можливості здійснювати будівельні роботи в умовах низьких температур.
Концентровані і готові до застосування ґрунтовки на водній основі ТМ FRONT однаково добре виконують роботу по підготовці різних поверхонь Ґрунтувальна суміш "Biostop" справляється із завданням запобігання появи і усунення цвілі на вже уражених ділянках поверхні зовні приміщення.

Доповнити враження від універсальності водно-дисперсійних складів можна лише ефектними декоративними матеріалами, які в поєднанні з базовими лакофарбовими продуктами можуть створити чудеса на місці нудної сірості європаркану або бетонного фасаду. У найбільших торгових точках офіційних представників ТМ FRONT Ви можете ознайомитися з дивовижними прикладами дизайнерських рішень по застосуванню і комбінування декоративних покриттів та інших матеріалів на водній основі для зовнішніх робіт.