Блог

Вибір фарби для житлових приміщень

Вибір фарби для житлових приміщень

417
5 Травня, 2021

Навіть досвідченому фахівцеві буває важко визначитися з фарбою в сучасному достатку вибору ринку лакофарбових матеріалів. На перетині характеристик якості, бюджету, сучасних технологій і сфер застосування нескладно помилитися і вибрати непідходящий для себе варіант покриття. Тому ми спробували розробити асортимент ЛФМ ТМ FRONT згідно найбільш часто озвучених потреб покупців.

Для кімнат, де проживають діти, люди похилого віку або з захворюваннями дихальних шляхів (астма, бронхоспазм та ін.) Оптимальним варіантом фінішного покриття буде органічно чиста за складом фарба ТМ FRONT "Еколатекс". Також вибір даного складу рекомендований власникам домашніх улюбленців, якщо їх утримання планується в приміщенні яке фарбується. Особливість даного матеріалу в тому, що він не містить (ЛОС) летких органічних сполук, які при надмірному вдиханні викликають проблеми зі здоров'ям у чутливих груп людей і тварин. ЛОС виділяються переважною більшістю лакофарбових матеріалів не тільки під час проведення робіт, супроводжують весь процес висихання, але і зберігаються в повітрі деякий час після. Ступінь нанесеної здоров'ю шкоди від використання фарб з ЛОС оцінити складно, тому важливо вберегти особливо чутливих членів вашої сім'ї від зіткнення з ними у великих кількостях.


Найбільш універсальним варіантом для людей невимогливих до якості повітря в свіжопофарбованому приміщенні і без особливої необхідності в підвищеній зносостійкості покриття, стане фарба "Матлатекс" ТМ FRONT. Даний матеріал приємно здивує співвідношенням "ціна-якість", освіжить інтер'єр глибоко матовим фарбуванням і надовго збереже властивості завдяки стійкості до стирання. Склад матеріалу також безпечний, і якщо ваше здоров'я в порядку, то незабаром після висихання фарби можна сміливо повертатися до життя в відремонтованому приміщенні.
Якщо фронт робіт по фарбуванню торкнеться мало експлуатованих в побуті поверхонь, наприклад стеля і віконні відкоси, сміливо беріть бюджетну фарбу "Інтер'єрна". Матеріал стійкий до легкої вологого прибирання.
Стикаючись з фарбуванням у вологих приміщеннях, зверніть увагу на фарбу "Силіконова" ТМ FRONT. Таке покриття не боїться прямого контакту з водою і її парами, відтворюючи на стінах "ефект лотоса", коли вода не може проникнути через захисну плівку матеріалу і в той же час у поверхні є можливість "дихати".

Якщо невпевненість у виборі все одно не залишає Вас у спокої, не вагаючись звертайтеся до наших консультантів в торгових точках і по телефону. Метою наших фахівців є не одноразовий продаж, а встановлення міцних партнерських відносин в майбутньому з кожним споживачем ТМ FRONT, їх головний інтерес –  не дозволити Вам помилитися і супроводити наш продукт на кожному з етапів застосування.