Блог

Швидкість висихання фарби ТМ FRONT

Швидкість висихання фарби ТМ FRONT

259
3 Березня, 2021

В ході будівельно-ремонтних робіт часто гостро стоїть питання про терміни експлуатаційної готовності криючих матеріалів. Фінішні шари є найбільш показовими і вирішальними, перебуваючи найближче до завершення трудомісткого процесу перетворення інтер'єру. В даному випадку, воднодисперсійні матеріали не мають конкурентів, і більш інших лакофарбових покриттів прискорюють останній етап ремонту.

При використанні фарб на водній основі, готовність шару безпосередньо залежить від того як швидко відбудеться випаровування Н2О, тобто, чим більш сухим буде повітря навколишнього середовища в процесі схоплювання фарби, тим швидше можна розраховувати на завершення процесу висихання покриття. Усередині приміщень оптимальною є температура повітря 20 ± 2 ° С, при цьому вологість не повинна перевищувати 65%. У таких ідеальних умовах, нанесена на очищену і ретельно прогрунтувану поверхню фарба ТМ FRONT сохне за годину. По закінченню цього часу можна наносити наступні шари фарби або інших декоративних покриттів. Взагалі ж допустимою для проведення фарбування температурою вважаються показники на відрізку від +10 до + 28 ° С, але і швидкість висихання поверхні відповідно буде коливатися.


Враховуйте, що незалежно від швидкості первинного висихання фарби "на відлипання", остаточних експлуатаційних властивостей вона набуває лише через 28 календарних діб після нанесення. Тривалий період необхідно дотримати, щоб остаточно переконатися в сумісності лакофарбової продукції з матеріалом основи, дати покриттю можливість проявити і закріпити всі закладені виробником якості. По закінченню встановленого терміну фарба повинна проявити всі свої переваги, або ж поверхня - недоліки.

Крім практично блискавичною в порівнянні з іншими матеріалами швидкістю висихання покриття, водно-дисперсійні суміші ТМ FRONT приємно здивують відсутністю неприємних хімічних запахів в процесі і після закінчення виконання робіт. Щадні екологічні компоненти також зберігають ваш інструмент для подальшої експлуатації, якщо незадовго після використання замочити валики і кисті в мильному розчині, а потім ретельно промити під проточною водою. Таким чином, на кожному з етапів фінішної обробки, лакофарбові продукти на водній основі є найменш проблемними і витратними за часом для професіоналів і любителів в сфері будівництва та ремонту.