(067) 374-71-86

Блог

Шпаклівка «Акрилова» по дереву: відмінні риси та доцільність використання

Шпаклівка «Акрилова» по дереву: відмінні риси та доцільність використання

120
20 Січня, 2021

Коли перед Вами стоїть завдання привести в первозданний вигляд дерев'яну віконну раму, двері або паркет, боротьба зі зколами та нерівностями може стати значною перешкодою в роботі. Ринок будівельних матеріалів в наш час пропонує шпаклювальні суміші всіх сортів і сфер застосування. З метою уникнути мук вибору, багато обивателів вирішують придбати так звані універсальні шпаклювальні суміші, які, за словами недобросовісних виробників, згодяться для обробки поверхонь будь-якого походження.

Не новина, що дерев'яні, мінеральні та інші поверхні мають різну структуру, пористість і властивості вологопоглинання. ТМ «Front» приділяє особливу увагу до відповідності властивостей потенційно оброблюваної поверхні з ремонтною сумішшю. Перед нами стоїть мета домогтися максимально якісного і довгострокового ефекту від використання матеріалів нашого виробництва. Тому в роботі з дерев'яними поверхнями ми рекомендуємо нашу шпаклівку «Акрилова» по дереву.


Матеріал має ідентичну до дерев'яної щільність, що позитивно позначається на однорідності комбінованих матеріалів в ході природних процесів усадки. Шпаклівка по дереву не надто тверда, щоб розтріщатися після висихання, але і не дуже м'яка, аби відшаровуватися від дерев'яної основи. Сам же матеріал до усадки не схильний, міцно прив'язується до поверхні дерева вже під час нанесення, але і досить пластичний для механічної обробки протягом 4 годин.

Більшість шпаклівок інших виробників є швидковисихаючими, що часто вкрай незручно в роботі непрофесіоналів. Тривала пластичність шпаклівки по дереву ТМ «Front» не обмежує в часі можливість вносити корективи в результати шпатлювання, дозволяє підрівняти і додати суміш, довести роботу до досконалості. Розмірений і комфортний процес роботи, впевненість в сумісності матеріалів і бездоганний результат – це не тільки мрія кожного майстра, а й вичерпна характеристика шпаклівки «Акрилова» по дереву від ТМ «Front».