Блог

Пофарбуйте стіни правильно: чесна інструкція

Пофарбуйте стіни правильно: чесна інструкція

227
12 Жовтня, 2020

Щоденно спілкуючись з десятками клієнтів, які вирішили своїми силами зробити вдома ремонт, наша команда прийшла до висновку щодо дуального уявлення процесу фарбування. Одні люди впевнено стверджують, що фарбування стін – найпростіший з етапів обробки стін, впоратися з яким під силу будь-якій непідготовленій людині. Інші ж з побоюванням  розпитують щодо особливіх компонентів, які забезпечують рівномірне нанесення, специфічні техніки і вивчають покрокові інструкції з інтернету. Безліч розрізнених і часто суперечливих даних вводять в оману і викликають сумнів в тому, чи варто слідувати порадам і діяти самому?

На нашу думку, обидві здогадки вірні: пофарбувати стіни абсолютно не складно, і успіх забезпечений кожному новачку, однак ціна гарного результату – чітке дотримання інструкції ВИРОБНИКА. Не варто мучити себе пошуком кращої поради з фарбування в інтернеті, адже використовуючи продукт чесного і надійного виробника, Ви вже знаходите найвірнішого помічника.

Фірма «ФРОНТ» прагне надати кожному покупцеві вичерпну інформацію про правила застосування і експлуатації лакофарбових покриттів власного виробництва. Безпосередньо в інструкції на кожному відрі фарби ТМ «FRONT» ми вказуємо вимоги до стану поверхні перед нанесенням матеріалу. Намагаємося враховувати і попереджати всі можливі проблеми, що перешкоджають рівномірному нанесенню та висиханню фінішного покриття. Однак навіть за умови відсутності специфічних ушкоджень або забруднення поверхні (тріщин, вибоїн, цвілі), є непорушне правило – перед фарбуванням обов'язково наносимо на поверхню ґрунтовку. Як правило, рекомендуємо універсальні ґрунтувальні суміші глибокого проникнення «ФРОНТ», в тандемі наших матеріалів ми впевнені на 100%, що мінімізує ризик помилок у наших клієнтів.


Оптимально щільне покриття досягається шляхом нанесення фарби в два шари, один за іншим, не чекаючи висихання стартового етапу фарбування при температурі від +10˚С до +25˚С. На свій розсуд, з метою економії витрат матеріалу, Ви можете додати в фарбу води до 5% від початкової маси. Матеріал для фінішного шару розбавляти не рекомендуємо.

Пам'ятайте:
Свіжі штукатурки і інші покриття на гіпсовій або бетонній основі проходять тривалий період висихання і твердіння. Фарбувати таких поверхонь в період до 28 днів після нанесення фінального шару - заборонено. Ми не можемо гарантувати, що застосування наших рекомендацій дасть відмінний результат при фарбуванні продуктами інших виробників. Також складно обіцяти, що всі виробники фарб вказуватимуть на своїх етикетках повну і правдиву інформацію про свої матеріали та вірні способи їх використання. Однак ми впевнені на 100%, що не відступаючи від коротких інструкцій, позначених на наших відрах, Ви не відчуєте труднощів і проблем під час роботи з будь-якою фарбою ТМ «FRONT». За більш детальнішою інформацією звертайтеся до наших торгових представників.

Рекомендуємо