(067) 374-71-86

Блог

Переваги матеріалів на водній основі

Переваги матеріалів на водній основі

120
27 Жовтня, 2020

Для початку варто відзначити, що будь-які лакофарбові матеріали на основі води це кращий вибір для здоров'я і комфорту в проведенні оздоблювальних робіт.

Для майстра такий матеріал не несе загрози взаємодії з агресивними і токсичними речовинами, як у випадку з алкідними складниками. Масляні і алкідні емалі, все ще широко застосовуються в будівельній і побутовій сферах, містять шкідливі хімічні розчинники. Ці речовини протипоказано вдихати, а контакт з ними під час ремонту, несприятливо позначається на здоров'ї учасників фарбування, а також тих хто знаходиться у примищені під час довгого процесу висихання цих покриттів.


Водоразбавні матеріали - це нове покоління лакофарбових покриттів, особливо для країн пострадянського простору. У той час як європейський ринок матеріалів на водній основі поступово вдосконалювався протягом усього 20-го століття, ми вперше познайомилися з його асортиментом тільки в 1990-і роки. Явні експлуатаційні та якісні переваги імпортних зразків створили необхідність розвивати місцеве виробництво, до слова ТМ «Front» виникла в хвилі перших ентузіастів що переймали закордонний досвід.

Виробництво «Фронт» робить ставку на результат, а це значить, що після застосування наших покриттів на водній основі Ви на довгі роки можете забути про проведення повторного фарбування. Водо-дисперсні фарби - запорука стійкого і безпечного ремонту. Вода як один з основних компонентів матеріалу має природне походження, що відбивається на її властивості в протистоянні природним руйнівним факторам. Фарби, засновані виключно на хімічних компонентах зазнають великих труднощів в стійкості до природних чинників.

Захисники покриттів з розчинниками багато говорять про негативну тенденцію використання водорозчинних матеріалів на металевих поверхнях, про незмінне сприяння корозійних процесів і т.д. На даний момент ці дані вже застаріли, і використовуються прихильниками «традиційної» промисловості з виготовлення матеріалів для захисту і утримання своїх позицій на сучасному ринку. З широким розповсюдженням акрилових дисперсій в покриттях на водній основі, полюс лідерства на ринку ЛФМ змістився в їхній бік. Універсальність і пристосованість до нестабільних умов і основ зробили акрилові водорозчинні фарби найбільш вживаними в ремонтній сфері, поліграфії, мистецтві та транспортному виробництві.

Додатковою перевагою водорозчинних акрилових покриттів є їх негорючість, на відміну від алкідних і масляних матеріалів. При використанні останніх, під час пожежі, за рахунок займистого покриття спалахують навіть спочатку не схильні до горіння матеріали (метал, бетон). Відсутність легкозаймистих компонентів в складах робить лакофарбову продукцію на водній основі найбільш привабливою для побутового застосування, в промислових приміщеннях і автомобілебудуванні.