(067) 374-71-86

Блог

Комбінація кольорів стін в одному приміщенні

Комбінація кольорів стін в одному приміщенні

44
27 Листопада, 2020

Поєднання різнобарвних стін в інтер'єрі - міцно закріпилося в практичних прийомах сучасного дизайну. За допомогою грамотного поєднання можна візуально корегувати геометрію приміщень. Наприклад, зробити вузьку кімнату більш квадратною можна шляхом фарбування довгих стін у світлі тони, а коротких - в темні. Якщо у витягнутому приміщенні дальню стіну пофарбувати в насичено темний відтінок, то візуально вона наблизиться до глядача і створить відчуття знаходження в квадратному просторі. Компенсувати ширину стіни також можна, використовуючи в фарбуванні горизонтальні смуги.


Кольорові контрасти також корисні в прийомах порушення чіткої геометрії приміщення. Згідно з останніми дослідженнями в області психології, знаходження в кімнаті з правильною, невластивою живій природі геометрією - пригнічує і викликає бажання «вирватися на волю». Особливо явно відчуття ув'язнення і замкнутого простору виникає в невеликих приміщеннях, як не можна до речі зараз згадується вислів «сидіти в чотирьох стінах». Позбутися тиску кутів прямокутних і квадратних кімнат можна розділивши і оформивши стіни на нерівні зони шляхом фарбування. Забувши про принципи симетрії, пофарбуйте частина приміщення так, щоб в кутах кімнати кольоровий елемент переходив з однієї стіни на іншу. Багато дизайнерів досягають ефекту динаміки і асиметрії, використовуючи кольорові ламані лінії, що переходять між стінами, а іноді і на стелю.

Якщо Ви не готові до радикальних рішень і зламу геометрії, використовуйте округлі кольорові акценти. Одним з вдалих трендів останніх років є декорування стін геометричними візерунками. Малярська стрічка контрастних кольорів стане незамінний атрибутом, як в конструюванні трафарету для майбутнього візерунка, так і в процесі фарбування. За допомогою стрічки можна намітити малюнок і забезпечити рівні контури фігур після висихання фарби. Потім малярський скотч легко і безслідно віддаляється зі стіни, оголюючи рівний контур в кольорі, раніше нанесеному на поверхню.


Часто навіть професійні дизайнери помиляються в комбінації відтінків фарб, не приміряючи їх в потрібному масштабі. Не варто приймати рішення про поєднання кольорів по мініатюрним зображенням з розкладок в магазині або колорувальної студії. Вибір кольору - важливий процес, особливо якщо його планується поєднувати з іншими тонами або малюнками. Рекомендується дивитися варіації кольорів на стіні в тому приміщенні, яке планується пофарбувати при природному денному освітленні і при штучному. Використовуючи наші матеріали, Вам не доведеться переживати про те, що «спроби» буде видно під остаточним шаром фарби, адже укривні властивості фарби «Front» розраховані навіть на найконтрастніше перефарбування.