Блог

Довгограючі колірні тренди в оформленні інтер'єрів

Довгограючі колірні тренди в оформленні інтер'єрів

484
17 Березня, 2021

Під час карантинних обмежень протягом 2020 року люди з різних кінців світу на власному досвіді переконалися в необхідності переглянути запити в оформленні інтер'єрів в сторону природності. Різко зростаюча кількість часу, проведеного в стінах своєї обителі розкрила необхідність в затишку і відпочинку для очей саме вдома.

Найбільш простим і нехитрим шляхом для досягнення ефекту легкого і не переобтяженого інтер'єру є використання базової кольорової палітри в обробці. Даний варіант оформлення житлового простору можна назвати і найбільш бюджетним. Колорування вододисперсійних фарб у світлі ненав'язливі відтінки найменше вдарить по кошторису Вашого ремонту завдяки мінімальній кількості використовуваних колірних пігментів. Часи аляписто дорогих шпалер наклеєних до кола вже пішли, поступившись місцем лаконічній простоті. Супутниками сучасного полегшеного інтер'єру стануть фарби на водній основі ТМ FRONT, які разом з безкоштовною послугою тонування в нашій фірмовій студії змінять Ваш будинок на краще.


Частинку природи в оформленні житлових приміщень вносять предмети з натуральних матеріалів або такі, що спеціально імітують природні деревні і кам'яні текстури. Однак навіть у разі використання матеріалів природного походження, необхідно обробляти їх синтетичними сумішами, що не тільки продовжує їх життя, захищає поверхні, але і посилює декоративний ефект. Акриловий лак по дереву ТМ FRONT якраз є одним з таких поліпшуючих засобів. Легка текстура лаку глибоко проникає в пори натурального дерева і каменю, з кожною хвилиною висихання робить матеріал стійким до вологи, ультрафіолетового випромінювання та інших руйнівних факторах навколишнього середовища в побутовому просторі.

Розвіяти нудьгу і привнести виразність інтер'єру можна шляхом створення колірних акцентів на нішах, дверних і віконних отворах або будь-яких інших обраних поверхнях кімнати. Використання виразних кольорів так само відноситься до довгограючих трендів в дизайні. Обережність варто дотримувати з особливо яскравими барвами, які можуть незабаром набриднути самим мешканцям. У той же час, в тренді завжди будуть глибокі, припинені, або так звані "дорогі" відтінки. Відтворити насичене кольором рішення в обробці для Вас можуть наші колорувальники. За Вами залишається вибір кольору по каталогу і придбання кращої з наших позицій для передачі і стійкості кольору - "Силіконова" база С.

Варто зазначити, що використання матеріалів ТМ FRONT в оформленні інтер'єру привносить не тільки візуальну натуральність, але і відчутну екологічну чистоту в процесі ремонтних робіт і експлуатації пофарбованих поверхонь. Робота з продукцією ТМ FRONT позбавить Вас від дискомфорту використання хімічних речовин. Відмова від використання розчинників та інших токсичних складів, гранично мінімізує кількість ЛОС (летючих органічних сполук), які зазвичай вдихаються Вами під час і після нанесення покриттів. Процес фарбування і висихання наших матеріалів приємно здивує відсутністю різких запахів та шкідливих наслідків для здоров'я.

Оптимізуйте свої інтер'єри у відповідності до довговічних трендів разом з ТМ FRONT, адже саме наші матеріали забезпечать відчутно здорову і природну атмосферу Вашого житла.