(067) 374-71-86

Блог

Бетоноконтакт - недооцінений герой Вашого ремонту

Бетоноконтакт - недооцінений герой Вашого ремонту

128
5 Січня, 2021

Насолоджуючись гарною картинкою завершеного свіжого інтер'єру, не багато хто з нас замислюється про стійкість ефекту проведених робіт. Однак дана характеристика має велике значення в питаннях розрахунку вартості ремонту і інтенсивності його подальшої експлуатації. Визначити на око довговічність і якість завершеного ремонту може бути досить проблематично, проте вивчення списку і поетапний контроль використання шарів будівельної хімії може надати Вам відповіді на ці питання.
Хочемо приділити увагу матеріалами, прихованим під шарами привабливих для очей фінішних покриттів, проте відіграють вирішальну роль в стійкості проведених робіт. Одним з таких фундаментальних елементів на будмайданчику є адгезійна грунтувальна суміш. В інтерпретації ТМ «FRONT» грунтовка носить назву «Бетоноконтакт», чим асоціативно і озвучує основний варіант застосування суміші під час ремонту. Дана суміш служить найважливішою сполучною ланкою між гладенькою поверхнею, наприклад залізобетонна плита, і наступним функціональним шаром оздоблювального матеріалу.

Текстура матеріалу дозволяє забезпечити надійне зчеплення обробки з найменш пористими поверхнями відпочатку не схильними до вбирання вологи. Шорстка консистенція досягається за допомогою додавання до складу кварцового піску різної фракції. Крупиці міцно закріплюються на проблемних в обробці поверхнях і служать надійним підґрунтям для нанесення штукатурок, шпаклівок і інших оздоблювальних сумішей. Особливо доцільно застосовувати грунт «Бетоноконтакт» перед покриттям бетонних, полістирольних основ, глазурованої керамічної плитки, виробів з гіпсокартону і ДСП.
Характерний рожевий колір грунтовки «Бетоноконтакт» є своєрідним «сигнальним» елементом, що особливо корисно при обробці поверхонь схожими за кольором матеріалами. Контрастний прошарок гарантує, що матеріал був нанесений рівномірно і без пробілів.

Будьте впевнені, якщо фронт Ваших ремонтних робіт передбачає обробку  гладких поверхонь, які погано всмоктують - грунтовка «Бетоноконтакт» стане гарантом довгострокового і надійного прилягання гіпсових, цементних, акрилових та інших покриттів.