Блог

III міжнародна конференція Лакофарба СНД та Східної Європи

III міжнародна конференція Лакофарба СНД та Східної Європи

1347
1 Листопада, 2021

Восени цього року наша компанія відвідала одну з найбільших конференцій у сфері лакофарбування. Участь у таких заходах – це важливий чинник у розвитку будь-якої компанії-виробника. Розвиваючись, ми підкорюємо нові вершини індустрії лакофарбового виробництва!


Одним з важливих питань, розглянутих на конференції, стала проблема екологічності та безпеки продукції. Дуже часто несумлінні виробники не інформують належним чином покупця про вміст ЛОС (летючі органічні сполуки) та свинцю. Продукція ТМ ФРОНТ проходить ретельний технологічний контроль якості та безпеки у власній лабораторії.Значну частину конференції було присвячено проблемам світової сировинної кризи. Не варто чекати дива, оскільки стабілізація у цій галузі відбудеться протягом 4 - 5 років. Ретельна та командна робота наших співробітників дозволить нам ефективно працювати, збільшувати продажі, відкривати нові напрямки та підкорювати недосяжні горизонти.

Також особливу увагу було приділено новим тенденціям у дизайні інтер'єру та актуальності використання в оздобленні декоративних покриттів. У нашому асортиментному портфелі є всі популярні види: декор з імітацією шовку, перламутрові покриття з кварцовим піском. Але наші технологи не стоять на місці та розробляють нові інноваційні продукти, якими ми скоро зможемо порадувати.

Загалом участь у конференції такого масштабу дало їжу для роздумів над подальшими векторами розвитку нашої компанії, що дозволило розпочати роботу над усуненням недоліків у роботі. Це величезний внесок у команду та розвиток. Ми завжди прагнемо бути експертами у своїй галузі, йти в ногу з інноваціями, тримати руку на пульсі всіх змін та тенденцій.