Блог

Фасадна фарба «Front» у творчій трансформації міста

Фасадна фарба «Front» у творчій трансформації міста

297
31 Серпня, 2020

Влітку 2020 року ТМ «FRONT» взяла участь у знаковій для Харкова події  міському фестивалі «#САМІСОБІФЕСТ». Втілений за ініціативи команди архітекторів, проєкт культурного заходу ставить перед собою мету перетворити одну з історичних вулиць центру міста на постійний open-space простір для творчої діяльності.

Бюро дизайну «Sobchenko Architects» спільно з волонтерами та «Metod Lab» організацією студентів, викладачів і випускників Харківського національного університету будівництва та архітектури об'єднали зусилля в облаштуванні громадського місця, де можна було б створювати мистецтво, обмінюватися ідеями та безперешкодно ділитися з жителями міста результатами творчої праці.

Як ми це зробили?

За допомогою нашої фасадної фарби художники-волонтери увічнили культурну спадщину фестивалю у формі муралів на будівлях і огорожах уздовж провулку Воробйова. Це місце буквально переродилося з ряду занедбаних і страхітливих будівель у вуличну галерею сучасного мистецтва. Тепер провулок не обходять стороною, а цілеспрямовано відвідують і з цікавістю оглядаються околиці, йдучи по спуску зі старовинної бруківки.

Під час самого фестивалю наша продукція неодноразово фігурувала в творчих майстер-класах. Інженери-оформлювачі заходиу використовували фарби «Фронт» як матеріал для покриття конструкцій і в інших оздоблювальних роботах.

Роль проєкту в нашій діяльності

Реалізація спонсорської допомоги фестивалю лежить в основі здійснення місії виробництва фарби ТМ «FRONT». Ми пишаємося можливістю стати частиною модернізації міського простору рідного регіону, і в подальшому будемо прагнути розширювати сфери підвищення якості життя кожного, хто цього потребує. Від усієї команди «ФРОНТ» ми дякуємо молодим архітекторам міста за довіру і пишаємося можливістю стати частиною здійснення прогресивного урбаністичного проєкту.

Вважаємо неоціненним поповнення рядів наших партнерів талантами з професійного середовища містобудівників. Багато молодих фахівців вперше зіткнулися з нашими продуктами в роботі саме на фестивалі. Оцінивши якісні характеристики лакофарбових матеріалів «ФРОНТ» на практиці, архітектори захотіли продовжувати співпрацю у вирішенні повсякденних проєктних завдань.

Внесок в життя міста

Поки ще розрізнене творче співтовариство Харкова голосно заявило про необхідність об'єднуватися, організовувати зустрічі в особливому місці, де могли б комунікувати один з одним і зацікавленими містянами.

Масштабні зображення, створені художниками фестивалю #САМІСОБІФЕСТ це унікальна ініціація простору, що створює непідробне відчуття «міста в місті». Таким барвистим творці проекту бачать майбутнє місце для виробництва і споживання творчості, тут судилося народжуватися мистецтву.

Далі буде

Ми щиро віримо в те, що даному проєкту судилося реалізуватися і рости. А впевненість учасників творчого життя Харкова буде надовго закріплена яскравим образотворчим мистецтвом уздовж всього провулку, адже фасадна фарба «FRONT» це не тимчасовий матеріал, вона дарує мистецтву вічність.