(067) 374-71-86

Блог

Фасадна фарба «Front» у творчій трансформації міста

Фасадна фарба «Front» у творчій трансформації міста

162
31 Серпня, 2020

Влітку 2020 року ТМ «FRONT» взяла участь в знаковому для Харкова подію міському фестивалі «#САМІСОБІФЕСТ». Втілений з ініціативи команди архітекторів, проект культурного заходу ставить перед собою мету перетворити одну з історичних вулиць в центрі міста в постійне open-space простір для творчої діяльності.

Бюро дизайну «Sobchenko Architects» спільно з волонтерами та «Method Lab»
організацією студентів, викладачів і випускників Харківського національного університету будівництва та архітектури об'єднали зусилля в облаштуванні суспільного місця, де можна було б створювати мистецтво, обмінюватися ідеями та безперешкодно ділитися з жителями міста результатами праці.

Як ми це зробили?

За допомогою нашої фасадної фарби художники-волонтери увічнили культурну спадщину фестивалю у формі Мураль на будівлях і огорожах уздовж провулка Воробйов. Це місце буквально переродилося з ряду занедбаних і страхітливих будівель в вуличну галерею сучасного мистецтва. Тепер провулок не обходять стороною, а цілеспрямовано відвідують і з цікавістю оглядаються навколо, йдучи по спуску з старовинної бруківки.

Під час самого фестивалю наша продукція неодноразово фігурувала в творчих майстер-класах. Інженери-оформлювачі заходи використовували фарби «Фронт» як матеріал для покриття конструкцій і в інших оздоблювальних роботах.

Роль проекту в нашій діяльності

Реалізація спонсорської допомоги фестивалю лежить в основі здійснення місії виробництва фарби ТМ «FRONT». Ми пишаємося можливістю стати частиною модернізації міського простору рідного регіону, і в подальшому будемо прагнути розширювати сфери підвищення якості життя кожного, хто цього потребує. Від усієї команди «ФРОНТ» ми дякуємо молодих архітекторів міста за довіру і пишаємося можливістю стати частиною здійснення прогресивного урбаністичного проекту.

Вважаємо неоціненним поповнення рядів наших партнерів з професійного середовища містобудівників. Багато молодих фахівців вперше зіткнулися з нашими продуктами в роботі саме на фестивалі. Оцінивши якісні характеристики лакофарбових матеріалів «ФРОНТ» на практиці, архітектори захотіли продовжувати співпрацю у вирішенні повсякденних проектних завдань.

Внесок в життя міста

Поки ще розрізнене творче співтовариство Харкова голосно заявило про необхідність об'єднуватися, організовувати зустрічі в особливому місці, де могли б комунікувати один з одним і зацікавленими городянами.

Масштабні зображення, створені художниками фестивалю #САМІСОБІФЕСТ
це унікальна ініціація простору, що створює непідробне відчуття «міста в місті». Таким барвистим творці проекту бачать майбутнє місце для виробництва і споживання творчості, тут судилося народжуватися мистецтву.

Далі буде

Ми щиро віримо в те, що даним проектом судилося реалізуватися і рости. А впевненість учасників творчого життя Харкова буде надовго закріплена яскравим образотворчим мистецтвом уздовж всього провулка, адже фасадна фарба «FRONT»
це не тимчасовий матеріал, вона дарує мистецтву вічність.