(067) 374-71-86

Блог

Фарбування стін на кухні та у ванній: ризикована примха чи функціональне рішення?

Фарбування стін на кухні та у ванній: ризикована примха чи функціональне рішення?

115
9 Лютого, 2021

Техніка суцільний облицювання вологих приміщень кахлем вже давно пішла в минуле. Керамічну плитку воліли як найменш вологопоглинаючі матеріал, стійкий і довговічний для використання в приміщеннях з джерелами подачі води. Такі характеристики роблять кахель важливим, але не обов'язково основним атрибутом обробки вологих приміщень. Ключовим трендом в дизайнерських рішеннях останніх років стало фарбування поверхонь, що не контактують безпосередньо з водою. Технічні характеристики окремих видів сучасної лакофарбової продукції, ставлять її на наступне після кераміки місце в рейтингу кращих матеріалів для обробки санвузлів і кухонних приміщень.

Існує стійкий міф про те, що фарби на водній основі можуть бути змиті з поверхні за допомогою води. Однак це неправда, а фарби на основі акрилу і латексу ні при яких обставинах не розчиняються водою після висихання. Фарба "Силіконова" виробництва ТМ "Front" є яскравим прикладом вологостійких воднодісперсіонних матеріалів. Справа в тому, що ключове властивість фарби даного сегмента ЛФМ - розведення водою, застосовується і впливає на дисперсію виключно на підготовчому етапі до нанесення на поверхню. Після висихання така фарба утворює прозорий захисний шар - плівку, яка в подальшому захистить кольоровий шар від впливу зовнішнього середовища, в тому числі і вологи.Показово, що стійкість фарби "Силіконова" додатково підтверджується можливістю її застосування в зовнішніх оздоблювальних роботах. Однак даний вид фарби не є взаємозамінним зі спеціалізованими фасадними матеріалами нашого виробництва, і кожна з лінійок має низку виняткових особливостей в своєму напрямку. Такий характеристикою для "Силіконової" фарби ТМ "Front" є її паропроникність. Даний ознака робить силіконове покриття найбільш підходящим для обробки санвузлів, кухонних приміщень і стін, утеплених мінеральною ватою. Тобто, в більшості випадків обробки зовнішнього фасаду будівлі, в придбанні саме фарби "Силіконова" немає необхідності, але в фарбуванні ватного утеплення вона не має більш підходящих аналогів. Опір даного фінішного покриття дифузії водяної пари <0,14 м. І коефіцієнт водопоглинання менше 0,1 кг / (м ² х годину 0,5), що робить його найменш пористим з наших продуктів і стійким до проникнення крізь нього вологи. У той же час парові маси долають плівку, яка утворюється на поверхні після висихання фарби, тим самим дозволяючи їй буквально "дихати".

Технології ТМ "Front" позбавляють від забобонів і неактуальних уявлень в питаннях ремонту. Фарба "Силіконова" внесе в будинок сміливе рішення в обробці ванної або кухні, подарує затишок не властиві суцільний кахельної кладці і гарантує бажаний результат у Вашому інтер'єрі.