Фарба «Фактурна»

В наявності

Площа покриття
до --- м2
Розрахувати витрату

від 100 грн.Призначена для захисту від атмосферних впливів та надання спорудам декоративного виду, а також підкреслення їх виразної архітектурної форми. Застосовується для зовнішніх та внутрішніх робіт по бетонним, цегляним,поштукатуреним поверхням. Розмір найбільших часток фарби становить 0,8 мм.

Умови при фарбуванні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «Front».

Підготовка поверхні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «Front». При наявностi нерiвностей або тріщин вирiвняти поверхню ремонтною сумiшшю стартової пiдготовки та однорiдно зашпатлювати акриловою фiнiшною шпатлiвкою ТМ «Front». Для змiцнення, вирiвнювання та зниження поглинальної здатностi поверхні необхiдно використовувати ґрунтовку глибокого проникнення ТМ «Front». Для покращення адгезії рекомендуєтьсявикористовувати кварцову ґрунтовку «Праймер ТМ Front».

Порядок проведення робіт

Інструменти після завершення роботи вимити водою.Для отримання структурної поверхні перший шар (базовий) слід наносити структурною фарбою, а для фінішного покриття використовувати фасадну фарбу, що забезпечує кращу покривну здатність та стійкість до забруднень. Перед застосуванням необхідно ретельно перемішати.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Фарбу наносити на поверхню в один шар: розпилювачем для штукатурки, шпателем (надаючи покриттю необхідну товщину, потрібно один раз пригладити матеріал валиком, для надання фактури), валиком звичайним чи структурним (при наявності відповідних професійних навичок). При фарбуванні поверхонь рекомендується звертати увагу на рівномірне нанесення і розподіл фарби на поверхні. Свіжі поверхнi з полiмерцементних, цементно-вапняних, гіпсових поверхонь фарбувати через 28 дiб після нанесення. Для збереження рiвномiрного кольору, фарбувальні роботи слід проводити без перерви, використовуючи метод «вологий по вологому». Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні для фарбування від +10˚С до +25˚С. Нанесення фарби та формування покриття не повинно відбуватися за несприятливих умов. Експлуатаційні властивості покриття набуває через 28 діб після нанесення.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Берегти від замерзання і потрапляння прямих сонячних променів.

Спосіб нанесення
Фарбу можна наносити на поверхню шпателем, валиком або розпилювачем.
Розріджувач
Вода.
Склад
Пігменти, наповнювачі, силіконові і акрилові смоли, добавки.
Колір
Білий (колерованіе по каталогу).
Густина
Приблизно 1,6 г / см³.
Витрата на 1 шар
1000-1500 г / м² (в залежності від типу поверхні та методу нанесення).
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 1 година. Експлуатаційні властивості покриття набуває через 28 діб після нанесення.
Блиск
Матовий.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Зносостійкість
***
Упаковка
1,5; 3; 7; 12; 25 кг.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов

Рекомендовані товари

Розрахунок витрати фарби
Висота, м
Довжина, м
Площа
x
=
м2
Слабо всмок-ча поверхня
1кг = 3м2
Сильно всмок-ча поверхня
1кг = 1м2
Кількість шарів
Витрата:
Слабо всмок-ча поверхня
0 кг
Сильно всмок-ча поверхня
0 кг