Фарба «Силіконова» база С

В наявності

від 141 грн.

Призначена для захисту від атмосферних впливів та придання спорудам декоративного виду, а також підкреслення їх виразної архітектурної форми. Застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт, в сухих та приміщеннях з підвищеною вологістю по бетонним поверхням, цементно-піщаним, гіпсовим штукатуркам, ДВП, ДСП,гіпсокартонним плитам, а також в системах теплоізоляції.

Умови при фарбуванні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «front».

Підготовка поверхні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «front». При наявностi нерiвностей або тріщин вирiвняти поверхню ремонтною сумiшшю стартової пiдготовки та однорiдно зашпатлювати акриловою фiнiшною шпатлiвкою ТМ «Front». Для змiцнення, вирiвнювання та зниження поглинальної здатностi поверхні необхiдно використовувати ґрунтовку глибокого проникнення ТМ «Front».

Порядок проведення робіт

Перед застосуванням фарбу необхідно добре перемішати. Фарбу наносити в два шари.

  1. Основне покриття. Для нанесення першого шару фарбу, при необхідності, можна розбавити водою не більше 5% від її ваги.
  2. Заключне покриття. Фарбу розбавляти не рекомендується. Інструменти після завершення роботи вимити водою.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Фарбу можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем. При фарбуванні поверхонь рекомендується звертати увагу на рівномірне нанесення і розподіл фарби на поверхні. Свіжі поверхнi з полiмерцементних, цементно-вапняних, гіпсових поверхонь фарбувати через 28 дiб після нанесення. Для збереження рiвномiрного кольору фарбувальні роботи слід проводити без перерви, методом «вологий по вологому». Нанесення фарби та формування покриття не повинно відбуватися за несприятливих умов. Експлуатаційнівластивості покриття набуває через 28 діб після нанесення.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Берегти від замерзання і потрапляння прямих сонячних променів.

Спосіб нанесення
Фарбу можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем.
Розріджувач
Вода.
Склад
Пігменти, наповнювачі, силіконові і акрилові смоли, добавки.
Колір
Білий (колерованіе по каталогу).
Густина
Приблизно 1,5 г / см³.
Витрата на 1 шар
250-350 г / м² (в залежності від типу поверхні та методу нанесення).
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 1 година. Експлуатаційні властивості покриття набуває через 28 діб після нанесення.
Блиск
Матовий.
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Зносостійкість
Опір дифузії водяної пари, Sd: <0,14 м. Коефіцієнт водопоглинання, W: <0,1 кг / (м ² х час0,5).
Упаковка
1,5; 3; 7; 12; 25 кг.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов

Фарба «Силіконова» база С

Завантажити
Розрахунок витрати фарби
Висота, м
Довжина, м
Площа
x
=
м2
Слабо всмок-ча поверхня
1кг = 0м2
Сильно всмок-ча поверхня
1кг = 0м2
Кількість шарів
Витрата:
Слабо всмок-ча поверхня
0 кг
Сильно всмок-ча поверхня
0 кг