(067) 374-71-86

Фарба «Фактурна» для зовнішніх робіт

Передзамовлення

Послуга колоруванняФактурна фарба для зовнішніх робіт призначена для створення унікальних дизайнерських елементів на будь-яких поверхнях, декоруючи його. Застосовується тільки для зовнішніх робіт по бетонних, цегляних, оштукатурених поверхнях. Фарба розробляється і колеруется індивідуально під Клієнта і об'єкт. Компоненти фактурної фарби мають підвищений захист від ультрафіолетових (УФ) впливів, для тривалого додання поверхні декоративного вигляду, а також підкреслення виразною дизайнерської задумки архітектурній формі. Всі компоненти фарби безпечні, для людини, але рекомендується застосовувати дану фарбу для зовнішніх робіт. Розрахунок оптимальної формули компонентів і контроль за якістю фактурної фарби здійснює лабораторія FRONT Factory Lab.

Умови при фарбуванні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «Front».

Підготовка поверхні

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. При наявності цвілі поверхню обробити засобом Biostop ТМ «Front». При наявностi нерiвностей або тріщин вирiвняти поверхню ремонтною сумiшшю стартової пiдготовки та однорiдно зашпатлювати акриловою фiнiшною шпатлiвкою ТМ «Front». Для змiцнення, вирiвнювання та зниження поглинальної здатностi поверхні необхiдно використовувати ґрунтовку глибокого проникнення ТМ «Front». Для покращення адгезії рекомендуєтьсявикористовувати кварцову ґрунтовку «Праймер ТМ Front».

Порядок проведення робіт

Інструменти після завершення роботи вимити водою.Для отримання структурної поверхні перший шар (базовий) слід наносити структурною фарбою, а для фінішного покриття використовувати фасадну фарбу, що забезпечує кращу покривну здатність та стійкість до забруднень. Перед застосуванням необхідно ретельно перемішати.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Фарбу наносити на поверхню в один шар: розпилювачем для штукатурки, шпателем (надаючи покриттю необхідну товщину, потрібно один раз пригладити матеріал валиком, для надання фактури), валиком звичайним чи структурним (при наявності відповідних професійних навичок). При фарбуванні поверхонь рекомендується звертати увагу на рівномірне нанесення і розподіл фарби на поверхні. Свіжі поверхнi з полiмерцементних, цементно-вапняних, гіпсових поверхонь фарбувати через 28 дiб після нанесення. Для збереження рiвномiрного кольору, фарбувальні роботи слід проводити без перерви, використовуючи метод «вологий по вологому». Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні для фарбування від +10˚С до +25˚С. Нанесення фарби та формування покриття не повинно відбуватися за несприятливих умов. Експлуатаційні властивості покриття набуває через 28 діб після нанесення.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не викидати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи. Берегти від замерзання і потрапляння прямих сонячних променів.

Склад
Пігменти, наповнювачі, силіконові і акрилові смоли, добавки.
Витрата на 1 шар
1000-1500 г / м² (в залежності від типу поверхні та методу нанесення).
Щільність
Приблизно 1,6 г / см³.
Розріджувач
Вода.
Спосіб нанесення
Фарбу можна наносити на поверхню шпателем, валиком або розпилювачем.
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 1 година. Експлуатаційні властивості покриття набуває через 28 діб після нанесення.
Блиск
Матовий.
Колір
Білий (колерованіе по каталогу).
Зносостійкість
***
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 35 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування.
Тара
1,5; 3; 7; 12; 25; 40 кг.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов