Фарба «Еколатекс»

В наявності

Площа покриття
до --- м2
Розрахувати витрату

від 257 грн.

Високоякісна безпечна фарба Еколатекс розроблена спеціально для шкіл, дитячих кімнат, медичних установ та інших об'єктів з підвищеними санітарно-технічними вимогами. Без розчинників і пластифікаторів, які є джерелом виділення летючих органічних сполук у навколишнє середовище (ЛОС). Не має негативного впливу на якість повітря всередині свіжопофарбованих приміщень.

Фарба утворює покриття стійке до підвищених експлуатаційних навантажень, має високу покривність та адгезію, матова, паропроникна, стійка до миття та стирання. Застосовується для фарбування штукатурки, бетона, цегляної кладки, волокнистоцементних плит, шпалер, гіпсокартонних та дерев'яних поверхонь. Зручна в нанесенні.

Підготовка поверхні

Поверхня має бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби. Нерiвності або тріщини слід вирiвняти ремонтною сумiшшю стартової пiдготовки та однорiдно зашпатлювати шпатлiвкою ТМ «FRONT». За наявності цвілі поверхню слід обробити засобом Biostop ТМ «FRONT». Для змiцнення, вирiвнювання та зниження поглинальної здатностi поверхні необхiдно використовувати «Екоґрунтовку» ТМ «FRONT».

Порядок проведення робіт

Перед використанням ретельно перемішати. Фарбу наносити в два шари.

  1. Основне покриття. Для нанесення першого шару фарбу, при необхідності, можна розбавити водою не більше 5 % від її ваги.
  2. Фінішне покриття. Фарбу розбавляти не рекомендується. Інструменти після завершення роботи вимити водою.

Технічні вказівки до проведення робіт і способи нанесення

Еколатекс наносити пензлем, валиком або розпилювачем. Слід звертати увагу на рівномірне нанесення і розподіл фарби на поверхні. Основи з полiмерцементних чи цементно-вапняних матеріалів можна фарбувати через 28 дiб після нанесення. Для збереження рiвномiрного кольору, фарбування слід проводити без перерви, використовуючи метод «вологий по вологому». Оптимальна температура навколишнього середовища і поверхні від +10˚С до +25˚С. Нанесення фарби та формування покриття не повинно відбуватися за несприятливих умов. Експлуатаційні властивості покриття набуває через 28 діб після нанесення.

Заходи безпеки

Використовувати тільки за призначенням! Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі або на шкіру негайно промити водою. Не виливати у стоки, водойми, ґрунти. Тару утилізувати як побутові відходи.
Захищати від морозу і прямих сонячних променів.

Спосіб нанесення
Фарбу можна наносити на поверхню пензлем, валиком або розпилювачем
Розріджувач
Вода
Склад
Пігменти, наповнювачі, водна дисперсія етиленвінілацетату, добавки
Колір
Білий (тонування за каталогом)
Густина
Приблизно 1,5 г / см³
Витрата на 1 шар
до 9 м²/кг в один шар (в залежності від типу поверхні та методу нанесення)
Час висихання
На відлипання (20 ± 2 ° С), відносна вологість 65%: 1 година. Експлуатаційні властивості покриття набуває через 28 діб після нанесення
Зберігання
У герметичній тарі виробника при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. термін зберігання 18 місяців при дотриманні умов зберігання, транспортування
Зносостійкість
Стійкість до мокрого стирання: 2 клас (стійке до миття).
Упаковка
1,5; 3; 7; 12; 25 кг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оцінка

Отзывы с оценкой

0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
0% 0 отзывов
Розрахунок витрати фарби
Висота, м
Довжина, м
Площа
x
=
м2
Слабо всмок-ча поверхня
1кг = 9м2
Сильно всмок-ча поверхня
1кг = 7м2
Кількість шарів
Витрата:
Слабо всмок-ча поверхня
0 кг
Сильно всмок-ча поверхня
0 кг